در این مطلب نکاتی را درمورد خرید لوازم ماشین های وارداتی سایپا برایتان ذکر میکنیم. از معروف ترین خودروهای وارداتی شرکت سایپا موجود در بازار ایران می توان به برندهایی همچون چانگان، برلیانس، کیا، زوتی اشاره نمود که آیریک پارت در زمینه خرید و فروش لوازم ماشین های وارداتی ذکر شده فعالیت می نماید. همانطور که می دانید سایپا از قدیمی ترین شرکت هایی است که به تولید خودرو در ایران می پردازد و در بین خودرهای تولید شده در ایران شرکت سایپا همواره ارزانترین ماشین را به خود اختصاص داده است.

اهمیت قیمت خرید لوازم ماشین های داخلی

یکی از مسائل مهم در خرید خودرو در ایران همیشه خرید لوازم ماشین خریداری شده بوده و هست که از اهمیت زیادی نیز برخوردار می باشد. خرید لوازم ماشین برای ماشین های تولید داخل از جهت گرانی و یا ارزان بودن قیمت خرید لوازم یدکی خودرو خریداری شده حائز اهمیت می گردد. بنابراین در بین خودرهای تولید و مونتاژ داخل کشور ماشین هایی که قیمت خرید لوازم شان ارزانتر بوده از طرفداران بیشتری برخوردار بوده است. در واقع اگر قیمت خرید لوازم ماشین ارزانتر باشد از فروش بهتری برخوردار بوده است. به همین علت است که پرفروش ترین خودروهای ساخت و مونتاژ داخل کشور آنهایی هستند که کمترین قیمت خرید لوازم ماشین را به خود اختصاص داده اند.

اهمیت قیمت خرید لوازم ماشین های خارجی

نکته فوق برای خودروهای وارداتی از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد خصوصا اینکه قطعات این خودروها در داخل کشور تولید نشود این نکته متمایز تر می شود. از آنجایی که خدمات پس از فروش خصوصا قیمت مناسب خرید لوازم ماشین بعد از خریداری آن و همچنین موجودی و در دسترس بودن لوازم یدکی از اهمیت بالایی قرار دارد لذا همواره شاهد این بوده ایم که در بین خودروهای وارداتی نیز خودروهایی که هنگام نیاز به لوازم یدکی از قیمت مناسبتری برای خرید لوازم ماشین برای خریداران برخوردار بوده اند طرفداران بیشتری در بین عموم مردم داشته و در نتیجه پرفروشتر بوده و هستند. از جمله پروفروشترین و محبوترین خودروهای وارداتی شرکت سایپا در ایران می توان به برندهایی چون خودرو چانگان، خودرو برلیانس، خودرو کیا و برند زوتی در سالهای اخیر اشاره نمود که از مقبولیت خوبی نیز دربین مردم ایران برخوردار شده اند.

بهترین نکات راهنمای خرید سیبک طبق خودرو آریو از آیریک پارت
می خواهم ببینم

اهمیت در دسترس بودن و قیمت خرید لوازم یدکی خودرو

شرکت سایپا همیشه تاکنون جزو اقتصادی ترین شرکت های خودروسازی در ایران بوده است. سایپا از میان خودروهای وارداتی تولید خودروهای شرکت کیا و برلیانس را علاوه بر تولیدات داخلی بر عهده دارد. در چند سال اخیر برندهایی دیگری نظیر خودروهای چانگان و خودروهای زوتی را در برنامه کاری خود قرارداده است.

بنابراین با وجود همچین خودروهایی در بازار ایران و تولید چنین برندهای وارداتی توسط شرکت سایپا لوازم یدکی شان بالاخص تامین و قیمت خرید لوازم ماشین های فوق حائز اهمیت می گردد. در نتیجه می توان گفت که در دسترس بودن و موجودی کافی لوازم ماشین در فروش ان تاثیر بسزایی دارد و از طرف دیگر اگر خودرویی پرفروش شود ضرورت دارد که همواره لوازم یدکی ان در دسترس باشد و برای انکه در رقابت خرید و فروش خودرو همچنان پرفروش بماند لازم است که همیشه لوازم یدکی ان در دسترس بوده و بعلاوه قیمت خرید لوازم ماشین فوق برای خریداران مناسب باشد.

خرید آنلاین لوازم ماشینهای وارداتی در فروشگاه آیریک پارت

ما در آیریک پارت همواره سعی می کنیم نیاز مشتریان به لوازم یدکی خودروهای وارداتی نظیر برلیانس و چانگان و کیاسراتو و زوتی با قیمت خرید مناسب تامین نماییم که در همین راستا نیز فروشگاه اینترنتی راه اندازی و لوازم یدکی خودروها برای خرید آنلاین لوازم یدکی خودرو های وارداتی فوق عرضه می شود.

خرید لوازم ماشین چانگان Changan Car

خرید لوازم ماشین چانگان Changan Car

خودرو چانگان چند وقتی است جای خود را در بازار خرید و فروش خودرو در ایران پیدا کرده است و از فروش نسبتا خوبی نیز برخوردار است. این خودرو ویژگی های بسیار خوبی دارد. خودرو چانگان یکی از خودروهایی است که لوازم یدکی آن توسط آیریک پارت تامین و برای فروش عرضه می گردد. ضمن اینکه برای خرید لوازم ماشین چانگان به صورت اینترنتی نیز می توانید اقدام کنید. چانگان Changan یک برند چینی برای اتومبیل است که به وانت های تک کابین و کابین دوتایی مشهور است. یک تولید کننده خودرو که مقر آن در کشور چین بوده و یک شرکت دولتی است. چانگان Changan به عنوان شرکت بزرگ اتومبیل سازی چینی شناخته می شود. تولید آن در درجه اول شامل اتومبیل های مسافربری ، وسایل نقلیه برقی ، میکرون ، کامیون های کوچک و وانت برای مصارف تجاری تشکیل شده است.

لوازم یدکی آریو اصل و اورجینال را از آیریک پارت خریداری کنید
می خواهم ببینم

آیریک پارت به عنوان یکی از فروشندگان لوازم یدکی چانگان ، ارائه دهنده قطعات و لوازم یدکی خودرو چانگان باکیفیت و مرغوب فعالیت می نماید. یکی از هدف های ما در آیریک پارت تامین لوازم یدکی چانگان با قیمت مناسب جهت خرید لوازم ماشین برای خریداران با بهترین کیفیت است. اگر قصدتان خرید قطعات یدکی چانگان است میتوانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از آخرین قطعات و لوازم یدکی خودرو چانگان مطلع شوید.

خرید لوازم ماشین برلیانس Brilliance

خرید لوازم ماشین برلیانس Brilliance

شرکت خودروسازی برلیانس یک شرکت تازه تاسیس چینی است که حدود 3 دهه از ورود آن به بازار خودرو نمی گذرد و حتی در این مدت توانسته همکاری های خوبی با بی ام و و تویوتا داشته باشد. برلیانس در ایران با شرکت سایپا عرضه و همچنین پارس خودرو همکاری دارد. ما بهترین قطعات یدکی برلیانس Brilliance را در بازار خرید لوازم ماشین عرضه می نماییم. برای خرید آبگیر بیرونی برلیانس Brilliance 300، آرم برلیانس Brilliance، از جمله: آرم برلیانس Brilliance 220، آرم برلیانس ۳۲۰، آرم عقب برلیانس Brilliance H320، آرم عقب برلیانس H330 و یا آفتاب گیر برلیانس Brilliance 300، آفتابگیر برلیانس Brilliance H220، آفتابگیر برلیانس Brilliance H230، آفتابگیر برلیانس H320، آفتابگیر برلیانس H330 و همچنین موارد زیر میتوانید با آیریک پارت تماس بگیرید.

 • آینه بغل چپ و آینه بغل راست ، آینه دوربین دار و استپ زیر پا برلیانس Brilliance H320
 • اهرم ترمز دستی مشکی برلیانس و ایربگ روی فرمان ، ایربگ سمت راست داشبورد برلیانس Brilliance H320
 • اینترفیس و بادگیر شیشه برلیانس Brilliance H320، براکت اهرم باز کن درب موتور برلیانس H320
 • برامت اهرم کاپوت کش برلیانس، براکت پایین رادیاتور و براکت چپ سپر جلو و براکت راست سپر جلو
 • براکت سپر عقب چپ و براکت سپر عقب راست و براکت وسط سپر عقب و بلبرینگ چرخ جلو
 • بوش طبق بزرگ و بوش طبق کوچک ، بوق چپ و بوق راست برلیانس Brilliance H320
 • پاور سانروف برلیانس ، پروژکتور جلو چپ ، پروژکتور جلو دیلایت دار برلیانس Brilliance H320
 • پمپ بنزین اصلی ، پمپ پایین کلاچ و پمپ کلاچ بالا برلیانس Brilliance H320
 • پنل بخاری برلیانس
 • و …
قطعات و لوازم برلیانس اصل سری ۲۰۰ و سری ۳۰۰
می خواهم ببینم

خرید لوازم ماشین زوتی Zotye

خرید لوازم ماشین زوتی Zotye

شرکت خودروسازی زوتی zotye عمر بسیار کوتاهی دارد زیرا در حدود 10 سال پیش توسط هولدینگ زوتی تاسیس شد. تا قبل از آن شرکت موسس خودرو زوتی همانند کاری که اکنون آیریک پارت انجام می دهد به فروش قطعات یدکی انواع خودرو و البته ساخت قطعات یدکی خودرو می‌پرداخت. به هر حال این خودرو و برند همانند سایر برندهایی چون لیفان و چری و … وارد ایران شده است و باید کم کم به نام آن عادت کنیم. از طرف دیکر باید در خصوص تامین قطعات یدکی خودرو زوتی در ایران باید چاره ای اندیشیده شود. زیرا بدون شک خرید لوازم ماشین های زوتی وارد شده در ایران ه علت ورود این خودرو به بازار ایران نیازی است که دیر یا زود باید محقق شود.

در آیریک پارت یکی از خودروهایی که نسبت به خرید و فروش لوازم یدکی آن در سایت برای تامین نیاز صاحبان این خودرو مورد توجه قرار گرفته شده خودروهای شرکت خودروسازی زوتی می باشد.

خرید لوازم ماشین کیا سراتو KIA Cerato

خرید لوازم ماشین کیا سراتو KIA Cerato

خودروهای شرکت خودروسازی کیا kia همواره در ایران از طرفداران زیادی داشته است. در بین خودرهای وارداتی این شرکت در ایران خودرو کیا سراتو از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. ما در آیریک پارت نیاز شما را برای خرید لوازم ماشین کیا سراتو برطرف می کنیم. برخی از قطعات و لوازم یدکی که ما ارائه می دهیم:

 • سراتو جلو پنجره
 • کیا سراتو سپر جلو
 • کیا سراتو سپر عقب
 • سراتو آینه بغل چپ
 • آینه بقل راست
 • سراتو چراغ جلو سمت چپ موتور دار
 • چراغ جلو سمت راست موتور دار
 • کیا سراتو چراغ عقب گلگیر چپ
 • کیا سراتو چراغ عقب گلگیر راست
 • چراغ عقب روی صندوق چپ
 • چراغ عقب روی صندوق راست
 • و…
بررسی برخی آپشن ها در خودرو زوتی z300 (آریو s300) سایپا
می خواهم ببینم

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *