برای اسپرت کردن خودروها اولین کاری که افراد بخصوص جوان ترها انجام می دهند انتخاب و خرید رینگ اسپرت خودرو است. در این مطلب برای آنکه بتوانید خرید بهتری هنگام انتخاب رینگ اسپرت خودرو برلیانس ، چانگان ، آریو و کیا داشته باشید نکات و راهنمایی هایی را ذکر میکنیم. بنابراین برای خرید و انتخاب بهتر رینگ اسپرت خودرو برلیانس ، کیا، چانگان و یا آریو خود این مطلب را تا انتها بخوانید.

ایجاد تمایز در ظاهر ماشین با رینگ اسپرت خودرو

شاید سریعترین روش برای تغییر و ایجاد ظاهری متفاوت در خودرو خرید رینگ اسپرت خودرو باشد. رینگ اتومبیل در طرح ها و اشکال گوناگون و مدل های متفاوت با وزن و جنس متفاوت تولید و ساخته می شود. بنابراین در این تنوع و گوناگونی رینگ اسپرت خودرو موجود در بازار بدون شک انتخاب یک رینگ اسپرت خودرو برلیانس که مناسب اتومبیل برلیانس شما باشد و یا خرید رینگ اسپرت چانگان که ظاهر اتومبیل چانگان شما را جذابتر و شکیل تر کند و یا خرید هر رینگ اسپرت دیگری برای خودرو مدنظرتان کار چندان راحتی نیست اما شکی نیست که با جایگزین کردن رینگ اسپرت خودرو به جای رینگ معمولی ظاهر خودروی شما جذابتر و شکیل تر و زیباتر می شود و اولین گام را به سوی اسپرت شدن بر می دارد.

فاکتورهای مهم در انتخاب و خرید رینگ اسپرت خودرو برلیانس

فاکتورهای مهم در انتخاب و خرید رینگ اسپرت خودرو برلیانس

در خرید لوازم اسپرت ماشین از جمله رینگ نکته و سوال اصلی این است که چگونه بهترین رینگ اسپرت خودرو را انتخاب و خریداری نماییم؟ در پاسخ به این سوال فاکتورها و عوامل متعددی می تواند تاثیرگذار باشد که ما سعی می کنیم مهمترین فاکتورهای انتخاب و خرید یک رینگ اسپرت خودرو برلیانس را بیان کرده و با هم بررسی نماییم. زیرا شکی نیست که خودرو شما اولین موردی است که در انتخاب و خرید تان تاثیر دارد چرا که گزینه هایتان تحت تاثیر قرار میگیرد.

نکات خرید چراغ خطر برلیانس
می خواهم ببینم

هر وقت به فروشگاه لوازم خودرو اسپرت مراجعه نمایید دریایی از رینگ های اسپرت را پیش روی خود خواهید دید. این که خدرو شما سدان باشد یا شاسی بعد از نوع خودرو دومین عامل تعیین کننده است. درنتیجه انتخاب رینگ برپایه نوع اتومبیل بسیار اهمیت دارد و باید مدلی لنتخاب کرد تا شایسته خودرو شما باشد.

نکات مهم خرید رینگ:

با درنظرگرفتن موارد ذکر شده حالا باید از میان انبوه گزینه های فروشگاه لوازم اسپرت خودرو بتوانید یک رینگ اسپرت مناسب برای خودرو برلیانس یا دیگر برندهای خودرو که در اختیار دارید انتخاب نمایید. نکات و فاکتورهای زیر به شما در انتخاب و خرید رینگ اسپرت خودرو از جمله خرید رینگ اسپرت خودرو برلیانس می تواند کمک زیادی نماید.

۱- ابعاد درست رینگ اسپرت خودرو در انتخاب و خرید رینگ اولین فاکتور است

برای خرید رینگ اسپرت خودرو برلیانس جدید باید آن را مطابق با استاندارد چرخ خودرو خود و مدل اتومبیل تان خریداری کنید. مثلا اینکه خودرو برلیانس شما سدان باشد یا شاسی قطعا خرید شما فرق خواهد کرد. اما در سالهای اخیر اغلب سازندگان رینگ اسپرت خودرو در حال ساخت رینگ براساس دو الگو رایج می باشند. پارامتر دیگر اندازه رینگ خودرو می باشد. در این بین یک نکته وجود دارد و ان این است که بررسی نمایید که سازندگان لاستیک شما چه عرض حاشیه‌ را پیشنهاد داده اند.

۲- ساختار رینگ اسپرت خودرو برلیانس

رینگ‌ها ساختار های متفاوت و گوناگونی دارند به همین دلیل است که وقتی وارد یک فروشگاه لوازم اسپرت خودرو و رینگ اسپرت می شوید با وزن، ابعاد و طرح های گوناگونی از رینگ اسپرت مواجه می شویم که فروشنده به فروش می‌رسند.

نکات راهنمای خرید چراغ دنده عقب خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

۳- رینگ‌ آلومینیومی یک گزینه مناسب برای رینگ اسپرت خودرو برلیانس

در چند سال اخیر رایجترین نوع از انواع مختلف رینگ اسپرت خودرو رینگ‌های آلومینیومی می باشند این رینگ ها در اغلب ماشینها قابل مشاهده است. این رینگ ها به چند نمونه تولید میشوند که هرکدام مزیت ها و معایب خود رادارد.

فاکتورهای مهم در انتخاب و خرید رینگ اسپرت خودرو برلیانس

در خرید رینگ اسپرت خودرو برلیانس از نوع آلومینیومی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

رینگ یک قطعه آلومینیومی

  • مزایا: سبک‌ترین نوع رینگ
  • معایب: قیمت بالا، تعمیر دشوار

رینگ ۲ قطعه مدل forged

  • مزایا: ارزان‌ترین رینگ‌ها، بسیار قوی، سبک
  • معایب: عرضه محدود، تنوع کم و برخی دیگر

رینگ ۳ قطعه از مدل forged

  • مزایا: طیف وسیع، سادگی تعمیر، انتخابی برای ثروتمندان
  • معایب: عملکرد کمتر از انتظار و ساختاری قابل توجه

۴- انتخاب رینگ اسپرت خودرو با توجه به ظاهر و شکل آن

تصور کنید که بر روی یک ست پوشاک ورزشی یک کفش مجلسی بپوشید! یا برعکس بر روی یکدست لباس مجلسی مثل کت و شلوار مردانه یک کفش استوک دار فوتبالی بپوشید! مگه میشه! در مورد انتخاب رینگ اسپرت خودرو این نکته هم صادق است! تفاوتی هم ندارد که قصد خرید رینگ اسپرت خودرو برلیانس داشته باشید یا چانگان یا کیا و یا … لازم است که شمایل و زیبایی و ظاهر خودرو را درنظر داشته باشید و کارایی آن رینگ را نیز در نظر بگیرید.

۵- وزن رینگ اسپرت باید متناسب با وزن خودرو باشد

وزن زیاد رینگ اسپرت خودرو روی جلوبندی خودرو به شدت تاثیر می گذارد و ممکن است آسیب جدی به اتومبیل بزند زیرا می تواند همه نیروی موتور خودرو را صرف حرکت دراوردن خود نماید. اما بازهم اگر قصد استفاده از رینگ بزرگ تر و طبیعتا سنگین تر دارید، بهتر است رینگ آلمینیومی را انتخاب کنید. ممکن است از لحاظ بودجه مشکل داشته باشید دراینصورت بهترین انتخاب برایتان رینگ هایی با آلیاژ منیزیم هستند. این رینگ ها بسیار سبک هستند و به خاطر جنس شان طراحی و جلوه بهتری هم دارند.

خرید لوازم یدکی برلیانس کراس c3 cross اصلی و وارداتی
می خواهم ببینم

فاکتورهای مهم در انتخاب و خرید رینگ اسپرت خودرو برلیانس

سخن پایانی برای انتخاب و خرید رینگ اسپرت خودرو برلیانس

درصورتی که زیبایی و ظاهر خودرو برایتان اهمیت زیادی دارد و از لحاظ قیمت رینگ های اسپرت توان پرداخت یک هزینه معقول دارید بر اساس تجربه رینگ های آلومینیومی انتخاب مناسبتر و بهتری است. تفاوتی هم برای نوع استفاده ندارد که شخصی باشد یا تخصصی . رینگ های آلومینیومی به دلیل هدایت پذیری گرمایی خوبی که دارند می توانند لاستیک خودرو را خصوصا در سرعت های بالا خنک نگهداشته و درنتیجه طول عمر لاستیک خودرو را افزایش دهند. از طرفی چون وزن کمتری دارند شتاب بیشتری به اتومبیل میدهند زیرا فرمان پذیری بالاتری خواهند داشت. بعلاوه اینکه نسبت به رینگ­های فولادی در برابر خوردگی و زنگ­زدگی مقاومت بالاتری دارند.

بنابراین ابتدا از اندازه و ابعاد مناسب اتومبیل خود مطلع شوید سپس بر اساس اندازه های مدنظر انواع رینگ­ها را بررسی نمایید و درنهایت از بین برندهای معروف در این زمینه، رینگ موردنظرتان را انتخاب کنید. در صورتی هم که برای خرید رینگ اسپرت خودرو برلیانس نیاز به راهنمایی داشته باشید می توانید با ما تماس بگیرید. ما در آیریک پارت بهترین گزینه را بر اساس نیاز و سلیقه شما به شما معرفی میکنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *