امروز با نکات و راهنمای خرید لوازم خودرو برلیانس در آیریک پارت واردکننده و تامین کننده و نمایندگی فروش قطعات برلیانس و یک مرکز فروش لوازم یدکی برلیانس در تهران در خدمت شما هستیم. در فروشگاه اینترنتی لوازم خودرو برلیانس ayrikpart می توانید بهترین قطعات خودرو برلیانس در مدل های h330 – h320 – h230 – h220 و v5 و c3-croos را آنلاین خریداری نمایید. بعنوان نمونه ما این افتخار را داریم که به تامین قطعات برلیانس h330 اصل و درجه یک و لوازم اسپرت برلیانس h320 اورجینال بتوانیم لوازم برلیانس خودرو شما را در اختیارتان قرار دهیم.

راهنمایی برای خرید لوازم یدکی برلیانس

اصلی ترین دغدغه خریداران و دارندگان خودرو تامین قطعات است برای صاحبان خودرو برلیانس نیز یکی از دغدغه ها ی مهم تامین لوازم یدکی این اتومبیل می باشد. آیریک پارت به عنوان تامین کننده لوازم یدکی برلیانس و نماینده فروش قطعات فنی و اسپرت مدل های مختلف خودرو که ذکر شد این دغدغه مالکان خودرو برلیانس را برطرف نموده است. شرکت خودروساز برلیانس لوازم یدکی باکیفیت بالایی را در بازارهای جهانی تا کنون توانسته است ارائه کند.

هم اکنون مدل های H230 ،H320 ، H330 ، C3 ،V5 و H220 را می توان پرفروش ترین مدل های خودرو برلیانس در جهان و حتی ایران دانست این مدل های برند خودرو برلیانس در کشورهای ایران و خود چین از طرفداران زیادی برخوردار است که موجب لالارفتم کیفیت قطعات و لوازم یدکی این خودروها نیز شده است. در ادامه مطلب لوازم یدکی این برندها را بررسی خواهیم نمود.

راهنمای خرید توربوشارژر برای خودروها
می خواهم ببینم

نکات راهنمای خرید لوازم یدکی برلیانس H330

این خودرو از خودروهای پرفروش بازار است و همچنین لوازم یدکی برلیانس H330 نیز از فروش زیادی برخوردار است. از جنس پلاستیک خشک در درون کابین برای لوازم برلیانس H330 بکار برده شده است. خودرو برلیانس H330 آپشن ها و امکانات زیادی دارد که از آنها می توان به سیستم تهویه مطبوع خودکار، سنسور دنده عقب، تنظیم برقی و آینه‌ های جانبی اشاره کرد. هنگام خرید لوازم یدیکی برلیانس h330 باید به این نکته دقت کرد که نباید از هر جایی خرید کنید زیرا در صورتی که شما با لوازم یدیکی و قطعات خودرو اصل هیچ آشنایی نداشته باشید فروشنده به راحتی می تواند جنس و قطعات درجه دو و یا شاید درجه ۳ را به جای جنس اصل به شما بفروشد. برای حل این مورد بهترین کار این است که از یک مرکز خرید مطمئن مانند نمایندگی قطعات این خودرو خرید کنید.

نکته دوم این است که می توانید قبل از خرید با چند تعمیرکار مجاز و حرفه ای مشورت کنید و از آنها بخواهید که برای خرید قطعه موردنظرتان به شما راهنمایی لازم را ارائه کنند. معمولا وقتی از سه یا چهار تعمیرکار مرتبط با همان قطعه صحبت کنید اول اینکه خیالتان راحت خواهد بود که اگر یکی از آنها قصد خوبی برای راهنمایی شما برای خرید لوازم یدکی برلیانس H330 نداشته باشند ولی دو و سه تای دیگه قطعا هدف شان کمک بوده است. علاوه بر این از هر کدام از آنها یک نکته جدید ممکن است دستگیر شما شود.

راهنمای خرید بلبرینگ و هاب چرخ از آیریک پارت
می خواهم ببینم

نکات راهنمای خرید لوازم یدکی برلیانس H320

نکات راهنمای خرید لوازم برلیانس و قطعات یدکی H320

لوازم برلیانس و قطعات یدکی H320 هم اکنون براحتی در دسترس خریداران قرار می گیرد. از پرفروشترین لوازم یدکی خودرو برلیانس h320 میتوان به مواردی همچون: رولبرینگ زیر توپی، زیر یک فرمان چپ و راست، توپی سرکمک برلیانس، جلو پنجره، لنت ترمز، چراغ جلو چپ و راست برلیانس، آرم و توری زیر سپر برلیانس اشاره کرد. خودرو H320 یک اتومبیل هاچ بک بوده که مدل کراس اور آن C3 است. این خودرو از لحاظ قطعات یدکی در بازار ایران کاملا تامین شده است. لوازم یدکی برلیانس H320 و C3 از لحاظ نرخ قیمت فروش به مصرف کننده تقریبا یکسان است. بنابراین هنگام خرید قطعات و لواز م یدکی خودرو برلیانس h320 باید این نکته را مد نظر بگیرید.

ضمن اینکه خودرو برلیانس از آن دست خودروهایی است که لازم است زمان زیادی برای پیدا کردن لوازم یدکی ان بگذارید. باید توجه کنید قطعه ای که خرید می کنید اصل باشد زیرا اگر از قطعات باکیفیت و اصل استفاده نمایید دوباره به این زودی نیاز به تعویض پیدا نمی کنید. و برعکس این مطلب نیز صادق است.

نکات راهنمای خرید لوازم یدکی برلیانس H220

نکات راهنمای خرید لوازم یدکی برلیانس H220

مهمترین دغدغه مالکان خودرو h220 بعد از خرید این اتومبیل مانند سایر ماشین ها خرید لوازم یدکی می باشد میتوان گفت این مدل هاچ بک H230 بوده که البتهدر مقایسه با هاچ بک مدل H320 از قابلیت ها و آپشن ها و امکانات کمتری برخوردار می باشد. لوازم یدکی برلیانس h220 در بازار سخت تر در دسترس خریداران قرار می گیرد. اما از این جهت آیریک پارت برای تامین قطعات اینخودرو خیال شما را راحت کرده است. در خرید لوازم یدکی برلیانس h220 توجه کنید که علاوه بر خرید یک قطعه ارزان و مناسب کیفیت و اصل بودن نیز اولویت اول است.

لوازم چانگان اصل را اینترنتی از آیریک پارت بخرید
می خواهم ببینم

توجه کنید که گاهی یک تعمیرکار که قصد تعویض قطعه شما را داشته باشد ممکن است خودش در تعمیرگاه قطعات خودرو را برای فروش به شما داشته باشد و یا حتی در برخی موارد نیز تعمیرگاه قطعه فروش معتمدی داشته باشد. در این مواقع باید اطمینان حاصل کنید که هدف تعمیرکار صرفا فروش قطعه خودش یا فروش قطعات فروشنده معمتدش به شما نباشد به عبارت دیگر مطمئن شوید که قطعه مورد نظر که تعمیرکار قصد تعویض آن را دارد از کار افتاده و خراب است نه اینکه صرفا به خاطر فروش جنس و قطعه خود به شما بگوید که این قطعه نیاز به تعویض دارد. برای این کار سعی کنید همیشه خودرو را به چند تعمیرکار نشان دهید.

در نهایت اگر تصمیم به تعویض قطعه توسط خود تعمیرکار و خرید از تعمیرکار یا فروشنده معتمد او گرفتید بهتر است با تعمیرکار شرط کنید و حتی در فاکتور ذکر نمایید اگر به علت خرابی زودهنگام آن را مرجوع کنید و مسئولیت بر عهده تعمیرکار خواهد بود. به عبارت دیگر یک ضمانت حداقلی از او بگیرید و بعد کار را به او بسپارید.

راهنمایی و نکات خرید لوازم یدکی برلیانس

نکات راهنمای خرید لوازم یدکی برلیانس H230

خودروها و لوازم یدکی برلیانس مدل های H230 و H220 از لحاظ آپشن و امکانات بسیار مشابه هستند. مدل H230 صندوق دار است و مناسب خانواده می باشد. این دو خودرو برخی تفاوت هایی نیز دارند که منجر به تفاوت در لوازم یدکی آنها شده است. محور متحرک، قدرت موتور و حداکثر کیلومتر در ساعت این دو مدل اتومبیل برلیانس باهم فرق دارد. در نتیجه سبب تفاوت در لوازم یدکی برلیانس H230 و H220 شده است. در انتخاب قطعات خودرو برای مدل h230 به تشابه آن با مدل h220 نیز توجه کنید و از فروشنده توضیحات لازم را بخواهید.

راهنمای خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

سعی کنید در خرید لوازم یدکی خودرو به طور کلی قبل از خرید تحقیق لازم را به عمل آورید و خوب پرس و جو کنید و یا در گوگل مطالب آموزشی را بخوانید. در سایت آیریک پارت نیز نکات خوبی هر هفته و هر روز در خصوص راهنمایی برای خرید لوازم یدکی برلیانس و سایر خودروهای چینی وارداتی مانند مدل های چانگان و کیا و آریو و … ذکر میکنیم.

در میان بورس قطعات خودرو در تهران مثلا برای خرید لوازم اسپرت خودرو چون رینگ و لاستیک در تهران هم می توانید به کنار خیابان چراغ برق بروید و هم در خیابان‌های سورنا، سهروردی و سرچشمه مراجعه کنید. این مکان ها در تهران بورس خرید رینگ و لاستیک هستند که البته تا حدی قیمت‌ها در سرچشمه ارزان‌تر از سایر مکان های بورس خرید رینگ و لاستیک می باشند.

سخن پایانی قبل از خرید لوازم یدکی خودرو برلیانس

قبل از خرید لوازم برلیانس مورد نیازتان حتما سعی کنید از چنیدین فروشنده قیمت بگیرید و قطعه موردنظرتان را از چند فروشگاه لوازم یدکی ببینید. سعی کنید از چند تعمیرکار مجاز و حرفه ای که حدس میزنید اطلاعات صحیح را در اختیارتان میگذارند مشورت کنید تا نکات و راهنمایی هایی را در خصوص قطعه مورد نظر به شما ارائه دهند. از تعمیرکاران همان قطعه که قصد خرید و تعویض ان را دارید سوال بپرسید. در گوگل جستجو کنید و نکات لازم را قبل از خرید بخوانید.همیشه به دنبال خرید قطعه اصل و اورجینال باشید. از تامین کنندگان و واردکنندگان اصلی لوازم برلیانس خرید کنید. آیریک پارت افتخار دارد تا قطعات اصل و درجه یک را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

راهنمای خرید لوازم خودروهای وارداتی چینی
می خواهم ببینم

وبلاگ و پایگاه آموزش سایت آیریک پارت که یک مرجع برای آموزش نکات قبل از خرید لوازم یدکی برلیانس است می تواند در این مورد مرجع مناسب و مهمتر از همه منبع مطمئن برای نکات لازم خرید لوازم برلیانس باشد. در صورتی که برای خرید هریک از قطعات و لوازم یدکی خودرو برلیانس سوالی در ذهنتان دارید می توانید با پشتیبان فنی و فروش سایت تماس بگیرید تا دراین زمینه راهنمایی لازم و نکات لازم و جزئی تر را برای خرید هر قطعه به شما بگوید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *