در مطالب قبل نکاتی را راجب چراغ خطر برلیانس به صورت مختصر گفتیم دراین مطلب میخواهیم نکات لازم برای راهنمایی خرید چراغ خطر برلیانس را برایتان بنویسیم. در خرید چراغ خطر برلیانس ابتدا مدل خودرو مدنظر است. بعنوان مثال اگر مدل خودرو برلیانس شما h230 باشد چیزی که مسلم است هنگام خرید باید از فروشنده چراغ خطر عقب برلیانس h230 را بخواهید . همچنین هنگام سوال در مورد قیمت چراغ برلیانس h230 باید این نکته را نیز به فروشنده بگویید که مثلا چراغ جلو برلیانس h230 را لازم دارید تا فروشنده نیز قیمت چراغ جلو برلیانس h230 را به شما اعلام نماید. البته معمولا از لحاظ قیمت تفاوت چندانی ندارند ولی باید به این نکته اشاره کنید تا فروشنده هنگام اعلام قیمت چراغ خطر برلیانس h230 به اشتباه نیفتد.

نکات لازم برای راهنمایی خرید چراغ خطر برلیانس ، اولین نکته این است که قیمت چراغ خطر غیراصل برلیانس در بازار بسیار ارزانتر از نوع اصل است

یک نکته ساده اما مهم برای خرید چراغ خطر برلیانس

ذکر مدل خودرو و همچنین اینکه سمت راست یا چپ بودن و جلو یا عقب بودن در خرید چراغ خطر خودرو شاید یک نکته پیش پا افتاده برای خرید چراغ خطر برلیانس باشد اما حداقل کاری که می کند این است که خرید اشتباهی انجام نمیدهید و یا اینکه فروشنده به اشتباه به شما قطعه را تحویل ندهد.

این نکته شاید در نگاه اول خیلی مسخره باشد اما من در بازار لوازم و قطعات یدکی خودرو بسیار مشاهده کرده ام که خریدارن و فروشندگان به علت شلوغی و تعداد زیاد مشتریان در نمایندگی های قطعات و برای اینکه سریعتر کار مشتریان راه اندخته شود و به تبع به تعداد بیشتری از مشتریان جواب داده و فروش شان را بیشتر نمایند در این وسط دچار اشتباه شده و خریدار خرید چراغ خطر برلیانس در میانه راه یا بعد از رسیدن به خانه و یا تعمیرگاه متوجه این اشتباه شده و مجدد برای تعویض قطیه به فروشگاه مراجعه نموده است. یا اینکه به اشتباه قطعه مدل دیگری از خودرو را تحویل گرفته است.

راهنمای خرید لوازم خودروهای وارداتی چینی
می خواهم ببینم

نکات لازم برای راهنمایی خرید چراغ خطر برلیانس ، اولین نکته این است که قیمت چراغ خطر غیراصل برلیانس در بازار بسیار ارزانتر از نوع اصل است

هنگام خرید چراغ خطر برلیانس این ۳ مورد را به فروشنده اعلام کنید

خوب البته این مشکل بدون هزینه اضافی زیادی (نهایتا یک کرایه تاکسی برای رفت و برگشت) قابل حل است و فقط در این بین وقت هر دو طرف خصوصا خریدار تلف می شود که به تبع ممکن است به سایر کارهای روزانه لطمه وارد نماید.
بنابراین هنگام خرید چراغ خطر برلیانس به ۳ چیز حتما دقت کنید تا در خریدتان اشتباهی رخ ندهد:نکات لازم برای راهنمایی خرید چراغ خطر برلیانس ، اولین نکته این است که قیمت چراغ خطر غیراصل برلیانس در بازار بسیار ارزانتر از نوع اصل است

۱- مدل خودرو برلیانس

۲- سمت چراغ خطر چپ یا راست

۳- چراغ خطر برای جلو خودرو یا عقب خودرو برلیانس

رعایت نکته بالا موجب می شود تا مثلا فروشنده به اشتباه قیمت خرید چراغ خطر برلیانس h230 را بجای قیمت چراغ خطر عقب برلیانس h220 به شما اعلام نکند گرچه گفتیم از لحاظ قیمتی خیلی تفاوتی بین قیمت چراغ عقب برلیانس h220 با مدل h230 وجود ندارد و همچنین قیمت چراغ برلیانس h330 قسمت جلو تفاوت چندانی با قیمت چراغ جلو برلیانس h320 ندارد این نکته در مورد چراغ عقب برلیانس h320 نیز صدق می کند.

در خرید چراغ خطر برلیانس همیشه جنس اصل خریداری کنید

هنگام خرید چراغ خطر جلو h220 یا خرید چراغ خطر عقب h220 ، خرید چراغ خطر جلو h230 یا خرید چراغ خطر عقب h230 ، خرید چراغ خطر جلو h320 یا خرید چراغ خطر عقب h320 ، خرید چراغ خطر جلو h330 یا خرید چراغ خطر عقب h330 و … چه برای سمت راست خودرو و چه برای سمت چپ خودر به اورجینال بودن آن توجه کنید

راهنمای خرید قفل درب موتور برلیانس
می خواهم ببینم

حتی اگر نمیتوانید جنس اصل و ارجینال را از غیر اصل تشخیص دهید از فروشنده بخواهید که مدنظرتان خریدچراغ خطر برلیانس اورجینال و اصل است و از او بخواهید که جنس اصل را به شما بدهد به شما دلیل ثابت بودن ادعایش را مبنی بر اصل بودن آن به شما نشان داده و ثابت کند.

چگونه خودمان اصل بودن چراغ خطر خودرو برلیانس را تشخیص دهیم

اولین نکته این است که قیمت چراغ خطر غیراصل برلیانس در بازار بسیار ارزانتر از نوع اصل است بنابراین با قیمت گرفتن از چند جای متفاوت متوجه قیمت نوع اصلی خواهید شد. رعایت این نکته برای خرید لازم است اما کفی نیست زیرا ممکن است فروشنده بخواهد از عدم آگاهی خریدار سوءاستفاده نموده و جنس غیر اصل چراغ خطر خودرو برلیانس را به قیمت جنس اصل به شما بفروشد. بنابراین برای خریدچراغ خطر برلیانس اصل لازم است تا حد مطلوبی بتوانید چراغ خطر غیر اصل را از اورجینال تشخیص دهید که برای این کار نکته دوم را به شما میگویم.

دومین نکته برای خرید چراغ خطر برلیانس این است که چراغ های غیر اصل که به آنها چراغ طرح نیز میگوییم هیچگونه علامت و علائمی مبنی بر مارک برلیانس ندارند و معمولا با گذشت زمان و به مرور بر اثر سرما و گرما و باران و نور مستقیم خورشید دچار ماتی میشوند و از روشنایی آنها کاسته میشود که این امر به وضوح قابل مشاهده است.

نکته سوم که یک نکته کلی برای خرید قطعات یدکی خودرو ها است توجه به کارتن لوازم یدکی هنگام خرید است . پنابراین هنگام خرید چراغ خطر برلیانس به کارتن آن دقت کنید.

اهمیت خرید قطعات اصلی خودرو بصورت اینترنتی
می خواهم ببینم

تصاویر نمونه نوع اصل وارداتی آیریک پارت

۱- چراغ خطر خودرو برلیانس عقب اتومبیل سمت راست

چراغ خطر راست عقب برلیانس

 

۲- چراغ خطر خودرو برلیانس عقب اتومبیل سمت چپ

1- چراغ خطر خودرو برلیانس عقب اتومبیل سمت چپ

 

سخن پایانی و نکات خرید از آیریک پارت

هنگام نیاز به خرید چراغ خطر خودرو برلیانس ابتدا سعی کنید از چندین فروشگاه قیمت بگیرید توجه داشته باشید که اجناس غیراصل در بازار همیشه ارزانتر هستند. همواره سعی کنید جنس اصل خریداری کنید. به مارک برلیانس روی قطعات و یا جعبه و کارتن چراغ خطر دقت نمایید. از فروشنده هم بخواهید که جنس اصل به شما بدهد بعلاوه اینکه روش تشخیص اصل از غیر اصل را برایتان توضیح دهد. اگر دوست و یا آشنای باتجربه دارید می توانید قبل از خرید از او راهنمایی و مشورت بخواهید و یا اینکه نهایتا با یک تعمیرکار و سرویس کار صحبت کنید.

 قیمت چراغ خطر برلیانس

در پایان اگر سوالی داشته باشید و نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید با آیریک پارت به عنوان فروشنده و مرکز فروش لوازم یدکی برلیانس اصل تماس بگیرید تا راهنمایی لازم توسط کارشناس فروش به شما ارائه شود. ضمن اینکه آیریک پارت افتخار تامین کنندگی و واردات لوازم اورجینال خودرو برلیانس برای عرضه به مشتریان در سراسر ایران را دارد. برای راهنمایی خرید و هر گونه سوالی خوشحال میشویم پاسخگوی شما باشیم. اگر هم قصد خرید از آیریک پارت دارید قبل از خرید و ثبت سفارش تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *