این مطلب سعی می کند تا راهنمای شما برای خرید کمپرسور کولر برلیانس باشد. از آنجایی که اتومبیل برلیانس از ماشین های وارداتی چینی است بنابراین هنگام خرید کمپرسور کولر خودرو برلیانس قیمت فاکتور تعیین کننده است. اولین چیزی که برای خیلی از افراد هنگام خرید لوازم یدکی و قطعات خودرو من جمله خودرو برلیانس مهم است خرید ارزان با قیمت مناسب تر و کمتر است. این درحالی است که آیریک پارت همواره سعی می کند این نکته را به کاربران و مشتریان خود یادآوری نماید که خرید لوازم برلیانس اصل و اورجینال همیشه در اولویت است و از طرفی نیز همیشه لواز خودرو و قطعات اتومبیل اصل را در اختیار مشتریان به عنوان یک تامین کننده و واردکننده لوازم خودرو قرار می دهد.

قیمت خرید کمپرسور کولر برلیانس

اگر تاکنون تجربه خرید کمپرسور کولر پراید داشته اید می دانید که قیمت کمپرسور کولر پراید به علت اینکه تمام قطعات در داخل تولید میشود در بازار تقریبا یکسان است. اما این نکته برای خودروهای وارداتی چینی کمی متفاوت است. برای خرید کمپرسور کولر خودرو برلیانس معمولا قطعات کولر برلیانس بر اساس مدل برلیانس قیمت زده میشوند و مثلا قیمت کمپرسور کولر برلیانس h230 با قیمت کمپرسور کولر برلیانس h320 و یا قیمت کمپرسور برلیانس h330 فرق دارد ولی تا حدی نزدیک به قیمت خرید کمپرسور کولر برلیانس h220 می باشد گذشته از این کیفیت قطعات وارداتی خودرو برلیانس در بازار یکسان نیست و قطعات و لوازم برلیانس غیر اصل در بازار نیز وجود دارد که با قیمت ارزان تر به فروش میرسد. بنابراین توجه کنید که در هنگام خرید کمپرسور کولر خودرو برلیانس علاوه بر خرید ارزانتر به کیفیت قطعه نیز توجه کنید.

راهنمای خرید فیلتر بنزین خودرو برلیانس درجه یک
می خواهم ببینم

راهنمای خرید کمپرسور کولر خودرو برلیانس سری ۲۰۰ و سری ۳۰۰

راهنمایی برای خرید کمپرسور کولر خودرو برلیانس

کمپرسور کولر خودرو برلیانس بخش مهمی از سیستم تهویه خودرو است. یکی از قسمت های خودرو که در تمام فصل های سال چه سرمای زمستان و چه گرمای تابستان کاربرد دارد سیستم تهویه خودرو از جمله خودرو برلیانس است. با رسیدن به فصول گرم سال بعد از ایم تعطیلات عید نوروز کم کم هوا گرم تر می شود و نیاز به روشن کردن کولر در خودروها بیشتر می شود. درنتیجه کارکرد و عملکرد صحیح سیستم تهویه خودرو برلیانس نیز بیشتر حائز اهمیت میشود. اینجاست که با گرمی هوا باید کمپرسور کولر خودرو برلیانس بتواند بخوبی کار کند تا در روزهایی که هوا گرم و گرم تر می شود درون خودرو برلیانس شما را خنک و مطبوع نگهدارد.

قطعات کولر برلیانس

سیستم تهویه خودرو برلیانس از قطعات گوناگونی مثل: شیر انبساط و سوئیچ، فن الکتریکی، کمپرسور، کندانسور و رسیوردرایر تشکیل شده است. که کمپرسور کولر برلیانس بیشتر مدنظر ما است.

به هیچ عنوان کمپرسور کارکرده خریداری نکنید

خرید کمپرسور کولر دست دوم برای خودرو برلیانس به علت ارزان بودن یا نبود جنس اصل در بازار در لحظه خرید اشتباه به مراتب بزرگتری از خرید کمپرسورهای کولر برلیانس غیر اصل است. زیرا کمپرسور کولر از جمله قطعاتی در خودرو است که به مراتب خیلی سخت تعمیر و بازسازی می شود بنابراین معمولا هر وقت کمپرسور کولر خودرو خراب می شود معمولا باید تعویض شود و تعمیر ان کار بسیار سختی است در نتیجه به هیچ عنوان نمیتوان به کمپرسور کولر دست دوم اعتماد کرد و خرید کمپرسور کولر دست دوم خودرو برلیانس یک اشتباه محض است چراکه بعد از مدت کوتاهی مجددا خراب شده و مجبور می شوید مجدد هزینه تعویض کمپرسور را به سرویسکار بپردازید پس همان اول به دنبال قطعه اصل باشید تا وقت و هزینه شما نیز اتلاف نشود.

راهنمای خرید توربوشارژر برای خودروها
می خواهم ببینم

راهنمای خرید کمپرسور کولر خودرو برلیانس سری ۲۰۰ و سری ۳۰۰

راهنمای خرید کمپرسور کولر خودرو برلیانس سری ۲۰۰ و سری ۳۰۰

معمولا کمپرسور کولر مدل h330 برای مدل h320 نیز قابل استفاده است. به عبارتی در خودروهای برلیانس چون در طراحی خودروهای مدل h320 و h330 از اجزا و قطعات مشابه استفاده شده است لذا هنگام خرید کمپرسور کولر برای این دومدل خودرو می توانید از فروشنده درخواست کمپرسور خودرو برلیانس سری ۳۰۰ کنید. برای مدل های h220 و h230 نیز به همین شکل است یعنی کمپرسور کولر h220 برای h230 نیز قابل استفاده می باشد.

می توانید در این مورد درخواست کمپرسور سری ۲۰۰ برلیانس را از فروشنده داشته باشید. دلیل این امر این است که شرکت سازنده لوازم برلیانس مربوط به شرکت خودروسازی برلیانس قطعات تقریبا یکسانی را برای خودروهای سری ۳۰۰ تولید می نماید که این نیز به علت ویژگی های مشابه خودروهای سری ۳۰۰ باهم است. خودروهای سری ۲۰۰ نیز دارای قطعات مشابه زیادی هستند.

خرید کمپرسور کولر خودرو برلیانس

جهت خرید هر یک از موارد زیر و اطلاع از آخرین قیمت های بازار بهعلت وجود نوسانات قیمتی بازار با پشتیبانی فروش آیریک پارت تماس بگیرید.

  • قیمت کمپرسور کولر برلیانس h230
  • قیمت کمپرسور کولر برلیانس h320
  • گاز کولر برلیانس
  • کولر برلیانس h330
  • قیمت کمپرسور کولر برلیانس h220
  • قیمت کمپرسور برلیانس h330

راهنمای خرید کمپرسور کولر خودرو برلیانس سری ۲۰۰ و سری ۳۰۰سومین نکته از نکات لوازم یدکی خودرو : تشخیص خرابی کمپرسور خودرو

از آنجایی که کمپرسور کولر خودرو برلیانس ( Air Conditioner Compressor Brilliance Auto) بخشی از سیستم تهویه خودرو برلیانس است بنابراین در صورتی که سیستم تهویه خودروشما دچار ایراد شود این احتمال وجود دارد که کمپرسور کولر خودرو برلیانس دچار ایراد شده باشد. نشانه ها و علامت هایی مانند خنک نکردن و عدم تولید بادخنک توسط کولر خودرو و همچنین صدای زیاد هنگام روشن کردن و استفاده از کولر خودرو یا صداهای غیر عادی می تواند نشانه ای از خرابی کمپرسور کولر خودرو برلیانس باشد. همیشه سعی کنید در هنگام مشاهده یک ایراد یا رفتار غیرطبیعی در خودرو اگاهی خود را به کمک خواندن نکات مرتبط اضافه نمایید تا بتوانید یک تصمیم خوب اتخاذ کنید.

راهنمای خرید پروژکتور برلیانس -بهترین نکته ها و ترفندها
می خواهم ببینم

خرابی (COMPRESSORS) کمپرسور کولر A/C ممکن است به چند عامل برگردد.درنتیجه هنگام تعویض و جایگزینی قطعات کولر باید تشخیص دلیل و علت خرابی ضرورت دارد. یک دلیل شایع به کمبود میزان و مقدار مناسب روان کننده هنگام عملکرد کمپرسور می باشد. لذا بهتر است در هنگام نصب کمپرسور جدید به توصیه سازنده آن توجه شود اطمینان حاصل کنید که مقدار مناسب روان کننده در سیستم a / c بکاربرده شده است. روان کننده به طور مداوم از طریق سیستم A / C جریان می یابد.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و یا خرید کمپرسور کولر خودرو برلیانس جنس اصل و درجه یک می توانید با پشتیبانی فروش فروشگاه سایت آیریک پارت تماس بگیرید. ما سعی می کنیم تا جایی که ممکن باشد راهنمایی های قبل از خرید را به شما گفته و در خرید و انخاب بهتر لوازم یدکی خودرو به شما کمک نماییم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *