می دانید که خرید قطعات اصلی خودرو برخی مواقع می تواند بسیار خسته کننده باشد و با وجود همه گزینه های متعدد موجود در بازار تصمیم گیری برای خرید قطعه مئنظر واقعاً دشوار است. ما تمام سعی خود را میکنیم تا این کار را برایتان آسانتر کنیم به همین دلیل سایت را راه انداختیم تا راهنمای خریدار را در خرید قطعات و لوازم یدکی خودرو ایجاد کنیم تا به شما در خرید قطعات اصلی مناسب خودرو یتان کمک کند. احتمالا میدانید که زمینه فعالیت آیریک پارت تامین و واردات و عرضه و فروش تکی و عمده لوازم ماشین های وارداتی چینی و کره ای می‌باشد. لوازم یدکی خودرو برلیانس ، لوازم یدکی خودرو چانگان ، لوازم یدکی خودرو آریو (زوتی) و لوازم یدکی خودرو سراتو (کیا) از جمله مواردی است که شما می توانید در آیریک پارت خریداری کنید.

راهنماهای خریدار توضیح مختصری در مورد نحوه خرید قطعات خودرو و عملکرد و اهمیت آن است. دانستن انواع مختلف یک قطعه خاص هنگام خرید ضروری است. در این مطلب با ۳ نکته در مورد راهنمای خرید قطعات اصلی خودرو اصل با ما همراه باشید.

اهمیت خرید قطعات اصلی و لوازم یدکی خودرو

معمولا هر خودرویی تا زمانی که علائم نارسایی یا نقص را نشان ندهد نمی‌توانید تعیین کنید که بخشی از آن معیوب است. از طرف دیگر خرابی در یک قسمت و قطعه خاص ممکن است کل سیستم اتومبیل شما را خراب و درگیر کنند. همانطور که میدانید مکانیزم طراحی خودروها شامل قطعات کاملا مرتبط به هم است و حتی اگر یک قسمت از سیستم خراب شود ممکن است آسیب جدی به قسمت های دیگر وارد کند. یکی از هدف های راهنماهای خرید ما بیان علائم و نشانه های خرابی برای یک قطعه خاص می باشد تا در اولین فرصت نسبت به شناسایی و تعویض آن اقدام کنید و همچنین به شما می گوید که چگونه خودرو شما به شما هشدار می دهد تا مشکلات آن را بررسی کنید. راهنماهای ما علاوه بر توضیح علائم و علل مختلف احتمالی خرابی را نیز مشخص می کنند.

راهنمای خرید سیبک فرمان خودرو آریو
می خواهم ببینم

بعد از پیدا کردن قطعه معیوب و جایگزینی آن با قطعه جدید، قطعه جدید نیز به دلیل نگهداری نادرست به مرور زمان خراب می‌شود. این امر می تواند منجر به هزینه های اضافی تعمیر و تعویض شود. راهنماهای ما نکاتی را نیز برای حفظ قطعه جدید شما ارائه می دهند. بعنوان مثال: روش های تمیز کردن یا بازرسی قطعات و فواصل مناسب برای انجام این کار. در آیریک پارت کلیه قطعات خودرو دارای ضمانت اصل بودن می باشد و قطعات خودرو را با پشتیبانی تیم خدمات مشتری می فروشیم. در صورت تمایل با پشتیبان ما تماس بگیرید.

دلایل خرید اینترنتی قطعات اصلی خودرو

از قطعات اصلی برای ساخت خودرو شما استفاده شده است. قطعات اصلی توسط شرکت سازنده خودرو ساخته شده و یا انتخاب شده و توسط آن سازنده به عنوان یک جزء لاینفک خودرو با استانداردهای با کیفیت و ایمنی و عملکرد دقیق آزمایش شده است. این تضمین می‌کند که خودرو همانطور که انتظار میرود رانندگی کرده و عملکرد و محافظت عالی از رانندگی بی خطر داشته باشد. اگر خودرو در حین سرویس و نگهداری به قطعات جایگزین نیاز دارد ضرورت دارد که قطعات اصلی آن جایگزین شود. قطعات اصلی جدید تنها توسط سازنده خودرو تأیید و ضمانت میشوند.

قطعات غیر اصلی (تقلبی) ممکن است به نظر واقعی برسد اما توسط سازنده خودرو ساخته نشده و انتخاب یا تأیید نشده است و هرگز توسط سازنده مورد آزمایش قرار نگرفته است. قطعات غیر اصلی (تقلبی) نمی توانند همان کیفیت و ویژگی های ایمنی مشابه با یک قطعه اصلی داشته باشند. با خرید قطعات اصلی خودرو اجازه رونق بازار قطعات تقلبی را در ایران را نمی دهید.

نکات خرید کمپرسور کولر خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

دلایل انتخاب و خرید قطعات اصلی

در ادامه دلایلی ذکر میشود که اگر نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه دارید قطعات اصلی را در نظر بگیرید:

۱- کیفیت

جایگزینی قطعه اصل همان چیزی است کیفیت ، اطمینان و آرامش خاطر را برای شما فراهم می آورد. این یک اصل بدیهی است که هر اندازه کالای باکیفیت تری خریداری کنید خدمات بهتری دریافت میکنید.

۲- طول عمر و دوام

هنگامی که از قطعات اصلی استفاده می کنید به خودرو شما کمک می کند تا زمان بیشتری برایتان کار کند. فرسودگی قطعات اصلی اغلب نوعی ساییدگی و پارگی قطعات اصلی خودرو است. خرید قطعات اصلی خودرو یعنی دوام بیشتر آن قطعه از خودرو.

۳- انتخاب آسان

انتخاب قطعه تعویضی می‌تواند گیج کننده باشد. انتخاب قطعه اصلی باعث می‌شود مقدار زمان صرف شده در مقایسه گزینه های موجود بازار و قیمت ها و نگرانی هایی که وجود دارد کاهش دهد. قطعا اگر هدف خرید قطعات اصلی خودرو باشد خیلی از موارد کنارگذاشته خواهد شد.

۴- حفظ قیمت خودر

اگر قصد دارید خودرو خود را در آینده بفروشید ممکن است قطعات جایگزین ارزش خودرو شما را پایین آورد. پس خرید قطعات اصلی خودرو قطعا به شما کمک میکند.

اهمیت خرید قطعات اصلی و لوازم یدکی خودرو

سفارش راحت قطعات اصلی خودرو بصورت اینترنتی

ما سفارش قطعه تعویضی شما را ساده و راحت می کنیم. می توانید اینجا و در وب سایت ما سفارش آنلاین را ثبت کنید. به طور سنتی مالکان خودرو قطعات یدکی مربوط به خودرو را از خود گاراژ سرویس دهی خودرو خریداری می کنند. این یک واقعیت است که خرید قطعات یدکی اصلی خودرو مخصوصاً برای کسانی که فاقد یک قطعه دانش کافی درباره اتومبیل هستند کار ساده ای نیست.

بهترین راهنمای خرید تسمه هیدرولیک خودرو آریو
می خواهم ببینم

اما در این روزها بازار ایران شاهد شکوفایی روزافزون فروشگاه های اینترنتی فروش قطعات یدکی خودرو هستیم. با تکامل سرویس ارائه لوازم یدکی خودرو انگیزه بیشتری برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتصالات و قطعات اصلی یدکی خودرو در اختیار شما قرار می دهد. ارائه دهندگان اکنون می توانند در خرید بهترین قطعات یدکی خودرو در زمینه آگاهی در مورد مشخصات محصول اقدام کنند. این امر به صاحبان خودرو کمک می کند تا قطعات یدکی با کیفیت خوب خریداری کنند.

سخن پایانی و جمعبندی

هرگاه برای حفظ سلامت خودرو خود به قطعات تعویضی نیاز دارید فقط بهترین موارد خاص مدل ساخته شده خودرو خود را توسط تولید کنندگان مجاز انتخاب کنید. خرید قطعات اصلی خودرو سلامت خودرو را به خطر نمی اندازد. اصالت و کیفیت هر قطعه تولید شده باعث می شود خودرو شما در بهترین شرایط ممکن قرار بگیرد. موارد نامناسب می تواند باعث آسیب و از بین رفتن کارایی خودرو شود. حتی ممکن است ایمنی شما و مسافران یا سرنشینان را به خطر اندازد. از آنجا که این آیتم ها به طور خاص برای مدل شما طراحی شده اند. وقتی صحبت از یک خودروی وارداتی مانند برلیانس و چانگان می‌شود هزینه قطعات تعویضی حتی بسیار بیشتر است. به همین دلیل شناسایی و خرید قطعات اصلی خودرو که به خودرو شما کیفیت ارائه دهند بسیار مهم است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *