در این مطلب نکاتی را که باید هنگام خرید لوازم یدکی ماشین توجه کنید به شما خواهیم گفت! صرفنظر از اینکه زندگی ما با اینترنت آسان شده‌است! خرید لوازم یدکی اتومبیل هرگز نباید با یک تصمیم عجولانه همراه باشد! زیرا این امر می تواند منجر به هدر زمان و تلاش مان منجر شود. بنابراین دانستن نکاتی که باید قبل از خرید قطعات یدکی اتومبیل مورد توجه قرارگیرد لازم است مورد توجه قرار گیرد. نمی‌دانم آیا تا کنون شما محصولی را خریداری کرده‌اید که خیلی زود متوجه شوید فاقد برخی ویژگی‌های مدنظرتان بوده یا اینکه دارای برخی ایرادات جزئی است. خوب به نظرم همه ما حداقل یک بار در زندگی این کار را انجام داده‌ایم. خوشبختانه ما در آیریک پارت دقیقا سعی مان بر جلوگیری از همین اشتباهات است. از این بابت با آیریک پارت خیالتان راحت است. قبل از خرید لوازم یدکی ماشین این نکته ها را بخوانید.

نکاتی که باید هنگام خرید لوازم یدکی ماشین توجه کنید

ما سعی میکنیم به شما کمک کنیم که بهترین خرید را انجام دهید. که هیچ وقت بعد از خرید از خریدی که کرده‌اید پشیمان نشوید. با خرید آنلاین این عمل تقریبا یک چیز عادی است که باید شاهد آن باشیم. یکی از صنایع که با ظهور و رشد خرید آنلاین دستخوش تحولات سریع و شدیدی شده است صنعت فروش و خرید قطعات یدکی ماشین است.

فروشنده خود را بشناسید

از میان شش نکته که باید در هنگام خرید لوازم یدکی ماشین به خاطر بسپارید: Opinion قبل از خرید لوازم یدکی اتومبیل ، دانستن کلیه اطلاعات مهم در مورد فروشنده و همچنین اطلاعات مربوط به وی بسیار مهم است. زیرا در این زمینه ده ها و صدها فروشنده وجود دارد. برای خرید آنلاین از آنجا که سایت های تجارت الکترونیکی فروش و خرید لوازم یدکی ماشین زیاد شده تشخیص فروشندگان اصلی از تقلبی ها شاید برای برخی افراد دشوار باشد. یک راه جهت اطمینان از این موضوع این است که فروشنده از یک وب سایت معتبر و صحیح برخوردار باشد. درج شفاف و روشن مشخصات تماس نظیر تلفن و آدرس و پاسخگویی و پشتیبانی خوب از جمله این موارد است.

نکات راهنمای خرید چراغ دنده عقب خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

این مسئله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که شما محصول را نه تنها از یک وب سایت خوب که باعث صرفه جویی در زمان تحویل در حخرید لوازم یدکی ماشین میشود بلکه همچنین از یک شرکت معتبر با سابقه تست شده مفید و مثبت نیز خریداری می‌کنید.

قیمت ها را مقایسه کن

قصد خرید لوازم یدکی ماشین خود را دارید اما قیمت آن را نمی دانید! پس بلافاصله قیمت ها را در فروشگاه های مختلف با هم مقایسه کنید! همیشه سعی کنید فوراً از معامله ای که به نظر می رسد خیلی خوب نیست جلوگیری کنید. خوب است که از طریق چندین فروشنده فروشگاه های مختلف این کار را انجام دهید و آنچه را که هر فروشنده برای آن قطعه خاص اتومبیل مورد نظر شما ارائه می دهد یادداشت کنید.

قانون نهایی و اصلی در خرید آنلاین این است که اولین گزینه ای که می بینید را خریداری نکنید زیرا این احتمال وجود دارد که گزینه دیگری که از همه جنبه ها بهتر و سودآورتر باشد موجود باشد. برای آنکه بهترین خرید لوازم یدکی ماشین را انجام دهید. تمام قیمت ها را مقایسه کرده و همه در نظر بگیرید.

قطعات خودرو برخلاف یک تلفن همراه یا محصولات دیگر بسیار زیاد است و وزن حجم آنها می تواند تا ۷۰ کیلوگرم برسد. برای ارائه چنین کالاهایی فروشندگان باید روی بسته بندی خود و غیره سرمایه گذاری کنند که برای آنها هزینه بالایی را دارد. بنابراین این نکته مدنظرتان باشید.

اصالت محصول را تأیید کنید

مورد سوم از شش نکته‌ای که باید در هنگام خرید لوازم یدکی اتومبیل به خاطر بسپارید: قبل از خرید لوازم یدکی ماشین مهمترین چیز این است که اصالت آن را بررسی کنید. بهترین راه برای تمایز بین قطعات اصلی و جعلی مراجعه به وب سایت OEM (سازنده تجهیزات اصلی) است. اگر قطعه ای را که به دنبال آن هستید در وب سایت OEM مشاهده کنید می توانید مطمئن باشید که اصلی است.

نکات انتخاب و خرید رینگ اسپرت خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

شما همچنین می توانید از طریق کتابچه راهنما بروید تا اصالت آن را بررسی کنید. همیشه به یاد داشته باشید که جزئیات محصول (مانند شماره قطعه) ، توضیحات ، اطلاعات سازگاری و غیره را بررسی کنید. زیرا غلبه بر این جنبه ها در خرید قطعات یدکی دشوار است. همچنین در صورت مشاهده تخفیف سنگین بر روی یک محصول مراقب باشید! این احتمال وجود دارد که این محصول جعلی باشد. زیرا بیشتر اوقات یک فروشنده سعی در خلاص شدن از شر آن محصول و قطعه موجود را دارد.

سیاست ضمانت

نکته دیگری که باید هنگام خرید لوازم یدکی ماشین در ذهن داشته باشید بررسی این است که آیا قطعات دارای دوره گارانتی و ضمانت هستند یا خیر. زیرا این امکان را به شما می دهد تا اگر محصول در مدت زمان مدنظر بدستتان نرسید آن را بازگردانید یا شاید بخواهید تقاضای تجدید آن را داشته باشید. همچنین بررسی کنید اصالت کالا را نیز تضمین می‌کند.

هرگز چیزی را بدون ضمانت خریداری نکنید زیرا شما قادر به بازگشت آن نخواهید بود و پس از آن شما مجبور به خرید کالای جدید هستید. بنابراین برای جلوگیری از چنین شرایطی بهتر است فقط محصول ضمانت شده را خریداری کنید. اگر لوازم یدکی را به صورت آنلاین خریداری می کنید فراموش نکنید که خط مشی و قوانین و مقررات سایت را که از آن قطعات یدکی خریداری می کنید بخوانید درغیر اینصورت هیچ مسولیتی به عهده فروشنده نخواهد بود.

قبل از خرید لوازم یدکی ماشین گزینه پشتیبانی را بررسی کنید

این مخصوصاً برای خریداران آنلاین قطعات خودرو است. در برخورد با فروشندگان آنلاین باید فاصله بین انبار فروشنده و خانه خود را به خاطر داشته باشید. صرفنظر از اینکه از کدام فروشگاه اینترنتی شما لوازم یدکی اتومبیل خود را خریداری می کنید حتماً نحوه حمل و نقل و هزینه کلی ارسال کالای خریداری شده را چک کنید. در آیریک پارت می‌توانید قبل از خرید لوازم یدکی ماشین تماس بگیرید و سپس بعد از ثبت سفارش و خرید این ما هستیم شما را از روند ارسال محصولات خریداری شما باخبر خواهیم کرد.

لوازم یدکی آریو اصل و اورجینال را از آیریک پارت خریداری کنید
می خواهم ببینم

بعد از خرید لوازم یدکی ماشین برای تعویض به یک تعمیرکار حرفه ای مراجعه کنید

پس از خرید قطعات یدکی نوبت تعویض و نصب است. مشتریان می‌توانند بطور قابل توجهی در نصب بسیاری از قطعات یدکی صرفه جویی کنند و خودشان اقدام به تعویض قطعه کنند! اما برخی از قطعات نیاز به دانش فنی و تجهیزات خاص یا تنظیم حرفه ای دارند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *