در این مطلب برایتان راهنمای خرید توربوشارژر را داریم. از این نکات میتوانید یعنوان راهنمای خرید توربوشارژر هر خودرو یی استفاده نمایید. خرید یک توربوشارژر برای اتومبیل گاهی می تواند یک کار دلهره آور و گیج کننده باشد. در ayrikpart.com هدف ما این است که کار را تا حد امکان آسان و بدون دردسر انجام دهیم. این راهنمای خرید توربوشارژر برای پاسخگویی به سؤالات شما در هنگام جستجوی توربوشارژر مناسب برای اتومبیل و نحوه خرید توربوشارژر نوشته شده است. البته ذکر این نکته نیز نباید فراموش شود که خودروهای برلیانس و چانگان و زوتی و سراتو توربوشارژ ندارند.

بهترین نکات راهنمای خرید توربوشارژر برلیانس، چانگان ، آریو و سراتو

قبل از اینکه به اصل قضیه نحوه خرید اشاره کنیم بهتر است بدانید که توربوشارژر چیست و ان را بهتر بشناسید زیرا طبق سیاست آیریک پارت در خرید و راهنمای خرید لوازم یدکی ماشین شناخت بهتر قطعات مساوی است با خرید بهتر و این بدین معنی است که اگر شما بتوانید یک قطعه را بهتر بشناسید می توانید خرید بهتری داشته باشید و این مهمترین نکته در خرید لوازم ماشین های برلیانس و چانگان و آریو و سراتو و بطور کلی تمام خودروهای وارداتی و کره ای و چینی است.

بهترین نکات راهنمای خرید توربوشارژر برلیانس، چانگان ، آریو و سراتو

توربوشارژر چیست؟

یک توربوشارژر می تواند اسب بخار موتور را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. بدون اینکه وزن آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. از نوعی سیستم القایی اجباری برای فشرده سازی هوای موجود در موتور استفاده می کند که باعث می شود هوا بیشتر در یک سیلندر موتور فشار بیاورد. هرچه هوای بیشتری اضافه شود سوخت بیشتری نیز می تواند اضافه شود که از هر انفجار در هر سیلندر موتور ، انرژی بیشتری حاصل می شود

پمپ روغن برلیانس یا اویل پمپ
می خواهم ببینم

افزایش معمولی ارائه شده توسط یک توربوشارژر در حدود ۶ تا ۸ در اینچ مربع است.

فشار اتمسفر معمولی ۱۴٫۷ psi است! بنابراین یک توربو پتانسیل تأمین انرژی ۵۰ درصد بیشتر را دارد.

سیستم توربوشارژر: چگونه یک توربو کار می کند

ما فقط توربوشارژرهای جایگزینی اصل را می فروشیم. اگر وسیله نقلیه شما با یک توربوشارژر در ابتدا از کارخانه نصب نشده است. بنابراین ما نمی توانیم تناسب لوازم سال ، ساخت و مدل را به تنهایی تضمین کنیم. اگر به دنبال اضافه کردن یک توربوشارژر به خودرو فاقد توربوشارژ خود هستید بررسی کنید که توربو در چه شرایطی مناسب است و کار خواهد کرد. اگر نمی دانید لطفاً با یکی از متخصصان توربو مشورت بگیرید. مجدداً عرض میکنیم که این توربوشارژر در مقابل جایگزینی اصل است. ما در آیریک پارت انواع مختلفی از توربوشارژرهای اصل و با کارایی بالا را در اختیار شما قرار می‌دهیم که به‌طور‌خاص برای مدل ماشین شما طبقه‌بندی شده‌اند.

یافتن شماره قسمت نصب شده Turbo شما

اگر به هر دلیلی نتوانید با جستجوی سال خودرو ، ساخت و مدل آن ، توربوشارژر خود را در اینترنت و بازار آنلاین لوازم یدکی ایران پیدا کنید. بهترین راه برای پیداکردن توربوشارژر مناسب برای خودرو شما جستجو در قسمت شماره اصلی سازنده تجهیزات اصلی (OEM) موجود است. شماره قطعه OEM را می توان به طور مستقیم روی خود قطعه پیدا کرد که معمولاً برچسب فلزی حک شده است. همچنین برای سایرخودروها می توانید با نمایندگی تماس بگیرید. آنها راهنمایی لازم را در اختیار شما قرار می دهند. شما می توانید برای راهنمایی بیشتر در مورد نحوه خرید توربوشارژر از طریق شماره تماس های آیریک پارت با ما تماس بگیرید.

  1. مجموعه نصب توربوشارژر
  2. کیت نصب توربوشارژر
نکات راهنمای خرید آینه بغل خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

فراموش نکنید که به دنبال کیت نصب توربوشارژر برای ماشین خود باشید. کیت شامل کلیه واشرها و حلقه های O می باشد. اگر کیت در دسترس باشد با یک توربوشارژر خودرو شما کاملاً قابل تنظیم است. خواه یک توربو با کارایی بالا باشد یا یک توربوی معمولی. با یکی از متخصصان فروش توربوشارژر هماهنگ کنید و به آنها بگویید که مایلید کیت نصب توربوشارژر خود را سفارشی کنید

خط بانجو بولت و روغن تغذیه

توجه داشته باشید که برخی از توربوها در هنگام نصب توربو جدید برای تغییر گارانتی نیاز به تغییر بانجو بولت Banjo Bolt و یا خط روغن تغذیه Feed Oil دارند. حتماً بررسی کنید که آیا این موضوع در مورد توربوشارژر خودرو شما صدق می‌کند یا خیر. می‌توانید اطلاعات مربوط به ضمانت نامه ویژه را در بخش یادداشت های فناوری در صفحه محصول و در صفحه ضمانت نامه توربو بیابید.

بهترین نکات راهنمای خرید توربوشارژر برلیانس، چانگان ، آریو و سراتو

سوالات متداول و راهنمای خرید توربوشارژر

ماشین من بر اساس کدموتور چند گزینه توربو دارد.

از کجا می‌توانم کدموتور را برای ماشین خود پیدا کنم؟

می توانید با شماره شناسایی خودرو (VIN) با نمایندگی مجاز تماس بگیرید و آنها می توانند کد موتور شما را در اختیار شما قرار دهند. برای برخی از مدل ها نیز می توانید به کد درست در بلوک موتور دسترسی پیدا کنید.

نصب توربو چقدر طول می کشد؟

بسته به تجربه مکانیک محل قطعه و تعداد توربوها مراحل نصب می تواند بین ۳ تا ۶ ساعت به طول انجامد.

آیا نصب توربوشارژرها آسان است؟

همه چیز راحت به‌نظر می‌رسد که با کار کردن روی اتومبیل خود راحت هستید. شاید بتوانید روغن اتومبیل خود را با چشمان بسته تغییر دهید. نصب یک توربو ممکن است یک چالش جالب باشد. اگر هیچ دانش و تجربه برای نصب لوازم اتومبیل ندارید ما اکیداً توصیه می کنیم برای اطمینان از ضمانت معتبر این قسمت را به مکانیک معتبر منتقل کنید تا قطعه بدرستی نصب شود.

راهنمای خرید سیبک فرمان خودرو آریو
می خواهم ببینم

آیا توربوشارژرهای برند دارای یاتاقان توپ یا یاتاقان ژورنال هستند؟

توربوشارژرهای برند دارای یاطاقان توپ هستند.

جمعبندی و نتیجه گیری جهت راهنمای خرید توربوشارژر

در این مطلب سعی کردیم به شناخت شما با قطعه توربوشارژر کمک کنیم تا براس شناختی که از این قطعه خودرو بدست می‌آورید بتوانید هنگام خرید توربوشارژر برای خودرو خود دیدبهتری داشته باشید. همچنین گفتیم که خرید توربوشارژر یکی از کارهای تخصصی در میان خرید انواع لوازم ماشین به حساب می‌آید. بنابراین گفتیم که بدون تحقیق و بررسی هرگز نسبت به خرید توربوشارژر و نصب آن اقدام نکنید. بهتر است از چند هفته قبل بررسی ها و ارزیابی های خودتان را تکمیل نمایید و سپس اقدم به خرید کنید. در نهایت در خصوص خرید توربوشارژر انواع مدل های خودرو برلیانس و چانگانو همچنین خودرو آریو و سراتو اگر سوالی داشته باشید ما در خدمت شما هستیم. با آیریک پارت تماس بگیرید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *