با نکات راهنمای خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس با آیریک پارت همراه باشید. در بیشتر خودروها برای حفاظت از خودرو در زیر موتور یک کاور فلزی محکم دربرابر ضربه قرار می دهند. این کاور که به علت قرار گرفتن زیر موتور و شباهتی که به یک سینی دارد به نام سینی زیر موتور شناخته می شود در خودرو برلیانس و اکثر خودروهای ساخت کشور چین نظیر چانگان و آریو یک آپشن به حساب می‌آید. خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس معمولا خیلی کم برای یک راننده و خودرو اتفاق می‌افتد و اغلب در اثر استفاده زیاد خودرو در جاده های ناهموار و کوهستانی و پر از دست انداز و سنگ کلاخ و موارد مشابه ممکن است به سینی زیر موتور برلیانس آسیب و صدمه وارد شود و راننده خودرو برلیانس برای حفظ امنیت بیشتر تصمیم به تعویض این قطعه یدکی و خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس نیاز پیداکند.

بهترین نکات راهنمای خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس brilliance

بهترین نکات راهنمای خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس brilliance

سینی زیر موتور برلیانس یک قطعه فلزی بوده بنابراین نسبتا سنگین است. بدون شک یه سینی زیرموتور مناسب چون از آلیاژهای مناسب فلزهای با مقامت مناسب نظیر فولاد در ساخت آن بکار می‌رود بنابراین باید از یک وزن نسبتا زیادی به تناسب خودرو برخوردار باشد. یکی از دوستان تعمیرکار من همواره برای راهنمایی و ارائه نکات راهنمای خرید به مشتریان خود برای خرید سینی زیر موتور برلیانس به آنها پیشنهاد وزن کردن سینی را قبل از خرید قطعی می‌دهد. بدین معنی که به انها توصیه می‌کند درصورت امکان سینی زیر موتور برلیانس اصل خودرو را وزن کنند و هنگام خرید دقیقا یک سینی هم وزن و مشابه ان خریداری نمایند. طبق نظر او این نکته بهترین راهنمای خرید برای سینی زیر موتور برلیانس است که هنگام خرید کمک زیادی به انتخاب یک قطعه درجه یک و اصل می نماید.

راهنمای خرید کمک جلو خودرو آریو از آیریک پارت ayrikpart
می خواهم ببینم

یک نکته مناسب راهنمای خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس سوال مستقیم از فروشنده است

اما در اغلب موارد ممکن است چنین امکانی برایتان وجود نداشته باشد مثلا هنگام خرید اینترنتی سینی زیر موتور خودرو برلیانس امکان تست برایتان مهیا نیست. در این مواقع می‌توانید از سایر نکات راهنمای خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس استفاده کنید. ضمن اینکه می توانید با فروشگاه آنلاین لوازم یدکی ماشین مدنظر نیز تماس بگیرید و از آنها این درخواست را داشته باشید که آیا سینی زیر موتور خودرو برلیانس برای فروش گذاشته اند اصل می‌باشد یا غیراصل است. در صورتی که پاسخ آنها به شما این باشد که راهنمای سینی زیر موتور خودرو برلیانس که در سایت و فروشگاه شان به فروش می رسانند اصل است می توانید از آنها درخواست مشخصات این قطعه و از جمله وزن سینی و ابعاد و کشور سازنده را نمایید.

در قطعات فلزی معمولا وزن قطعه یک عامل مهم و یک راهنمای خرید مناسب برای شما خواهد بود.

یک نکته مناسب راهنمای خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس سوال مستقیم از فروشنده است

ابعاد و ضخامت مناسب نکته راهنمای دیگر برای خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس

صرف اینکه وزن سینی زیرموتور با وزن سینی اصلی زیر موتور برلیانس شما یکسان باشد دلیل بر خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس برایتان نخواهد بود. باید بررسی کنید و ببینید که آیا ضخامت سینی هم با سنی اصلی موتور خودرو برلیانش شما برابر و یکسان است یا خیر.  ضخامت سینی زیر موتور هم یک راهنمای خرید خوب برایتان خواهد بود. بعلاوه برای این کار باید مدل خودرو برلیانس خودتان را نیز در نظر بگیرید. اینکه خودرو شما سری ۲۰۰ باشد یا سری ۳۰۰ و یا c3 کروس است یا اینکه v5 باشد ممکن است شکل و حالت سینی نیز متغیر باشد در نتیجه در خرید نیز علاوه بر ضخامت این نکته ساده را فراموش نکنید. سینی زیرموتور برلیانس اصل برای خودروهای مدل h220 و h230 و h320 وh330 را به علت تشابه زیاد نام مدل هنگام خرید به اشتباه نگیرید.

بررسی آپشن مخفی های خودرو کیا سراتو
می خواهم ببینم

بطور کلی برای خودروها:

نکات راهنمای خرید سینی زیر موتور برلیانسسینی زیر موتور ضخامت ۱ تا ۲ میلی متر دارد

اندازه ضخامت سینی زیر موتور متناسب با سنگینی آن است.

می توانید نکات راهنمای خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس را از خود فروشنده بپرسید

از سینی زیر موتور برلیانس با ضخامت کم استفاده نکنید زیرا مقاومت و کیفیت خوبی نخواهد داشت.

ضخامت زیاد سینی زیرموتور برلیان نیز ممکن است خودرو را سنگین و حتی منجر به سر و صدای زیاد شود.

سینی زیر موتور برلیانس چه کاری انجام می‌دهد؟

آشنایی با کارکرد و عملکرد و همچنین وظیفه هر قطعه در خودرو یک راهنمای مناسب برای خرید است.

بهترین نکات راهنمای خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس brillianceدر مورد راهنمای خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس این نکته نیز صدق می‌کند.

بنابراین بهتر است با برخی از کارکردهای این قطعه در خودر برلیانس آشنا شوید:

  • محافظت از موتور خودرو برلیانس و گیربکس و کارتر و سایرقطعات موتور برلیانس
  • ممانعت از ورود گرد و غبار و گل و شل به درون موتور و ممانعت از ورود حشرات
  • ممانعت از نفوذ آب و سایر مایعات مضر و غیره به پوسته و محفظه و همچنین درون موتور
  • سینی زیرموتور برلیانس از فرسودگی قطعات زیر موتور خودرو برلیانس جلوگیری می‌کند
  • ممانعت از برخورد سنگ و سایر اشیا آسیب زننده به قطعات زیر موتور
  • عدم وجود سینی زیر موتور برلیانس می ـواند باعث صدمه به موتور و اجزاء ان شود

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *