دسته موتور شاتونی برلیانس یکی از قطعات موتور خودروی برلیانس است. در این مطلب سعی میکنیم که نکته ها و ترفندهای راهنمای خرید دسته موتور شاتونی برلیانس را برایتان ذکر کنیم تا با آگاهی قبلی نسبت به خرید این قطعه خودرو برلیانس اقدام کنید. در میان تعمیرکاران و در اصطلاح تعمیرکاری به این قطعه بازویی دسته موتور نیز می گویند. بهترین راهنمای خرید دسته موتور شاتونی برلیانس چه برای خودروهای سری ۳۰۰ و چه برای خودروهای سری ۲۰۰ این شرکت خودروسازی این است که قطعه قدیم را همراه خود داشته باشید و دقیقا مشابه همان را خریداری نمایید. همانگونه که به این نکته نیز در مطالب قبل اشاره شد. از طرف دیگر می توانید برای قطعات فلزی از مشخصاتی نظیر وزن و … نیز کمک بگیرید. ناگفته نماند در اکثر مواقع سوال از فروشنده و همچنین تعمیرکار خودرویتان مفید می باشد.

راهنمای خرید دسته موتور شاتونی برلیانس

از آنجایی که اساس کار موتور برای دو مدل خودرو برلیانس سری ۳۰۰ یکی است و همچنین برلیانس برای خودروهای سری ۲۰۰ نیز از یک موتور استفاده کرده است بنابراین دسته موتور شاتونی برلیانس برای مدل های h220 و h230 تفاوت ندارد همانگونه که این قطعه برای مدلهای h320 و h330 نیز فرقی با هم ندارد. دسته موتور شاتونی برلیانس که در سایت فروشگاه آیریک پارت برای فروش عرضه می شود کاملا اصل و مورد تایید این شرکت خدروسازی است که از این بابت اگر قصد خرید اینترنتی داشته باشید خیالتان راحت است. ضمن اینکه اگر صرفا به دنبال نکته های راهنمای خرید هستید بهتر است تا انتها این مطلب را بخوانید تا بیشتر بدانید و آشنا شوید.

خرید لوازم یدکی برلیانس کراس c3 cross اصلی و وارداتی
می خواهم ببینم

راهنمای تشخیص و خرید دسته موتور شاتونی برلیانس اصل از غیر اصل

خرید دسته موتور شاتونی برلیانس اصل و ارجینال

دسته موتور شاتونی برلیانس اصل و غیر فیک و غیر تقلبی بدون شک علاوه بر طول عمر بیشتر و کارکرد طولانی تر و بهتر به موتور خودرو برلیانس صدمه وارد نمی کند. از طرف دیگر به علت حفظ تعادل موجب خرابی سایر دسته موتورهای برلیانس نمی‌شود. دسته موتور شاتونی برلیانس از جمله قطعاتی است که به مرور نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد. بهتر است اگر یکی از دسته موتورهای خودروی شما دچار ایراد شد سایر دسته موتورها را نیز بررسی نمایید تا از صحت و سلامت و کارکرد صحیح آن‌ها اطمینان حاصل کنید. از جمله علائم خرابی دسته موتور شاتونی برلیانس می توان به لرزش موتور اشاره نمود.

راهنمای تشخیص و خرید دسته موتور شاتونی برلیانس اصل از غیر اصل

روش تشخیص دسته موتور شاتونی برلیانس غیر اصل از اجناس پلاستیکی غیر مرغوب و بی کیفیت استفاده می شود. از جمله این موارد میتوان به دسته موترهای ساخت و تولید داخل اشاره نمود که هنوز نتوانسته به کیفیت مطلوب و اصلی قطعات این خودرو خود را نزدیک کند. حت نمونه های چینی فیک موجود در بازار نیز از کیفیتت لازم برخوردار نیستند. در مورد بازویی دسته موتور این نکته را فراموش نباید کرد که بازویی وظیفه نگهداری دسته موتور و تعادل آن را برعهده دارد. بنابراین نه باید زیاد سفت و سخت باشد و نه خیلی شل و متحرک باشد. چرا که در صورت شل بودن سبب لرزش موتور می شود و سروصدای موتور را به دنبال خواهد داشت به گونه ای که در اتاق خودرو صدای لرزش به گوش خواهد رسید.

نکات خرید چراغ خطر برلیانس
می خواهم ببینم

دسته موتور شاتونی خودرو برلیانس سری ۳۰۰

راهنمای تشخیص و خرید دسته موتور شاتونی برلیانس اصل از غیر اصلاین قطعه یک محصول وارداتی از کشور سازنده خودروی برلیانس یعنی کشور چین است.

 • مناسب برای خودرو برلیانس اچ ۳۲۰ – Brilliance H320
 • مناسب برای خودرو برلیانس اچ ۳۳۰ – Brilliance H330

دسته موتور شاتونی خودرو برلیانس سری ۲۰۰

این قطعه یک محصول وارداتی از کشور سازنده خودروی برلیانس یعنی کشور چین است.

 • مناسب برای خودرو برلیانس اچ ۲۲۰ – Brilliance H220
 • مناسب برای خودرو برلیانس اچ ۲۳۰ – Brilliance H230

وظیفه دسته موتور شاتونی خودرو برلیانس

دسته موتور شاتونی خودرو برلیانس وظیفه بسیار مهمی در موتور خودرو ایفا می کند. مهمترین وظیفه این قطعه در خودرو برلیانس حفظ تعادل و وزن و فشار موتور و همچنین لرزش ها و تکان های ناشی از حرکت خودرو در موتور برلیانس را دارد. این احتمال وجود دارد که با یک تکان بعنوان نمونه تکان ناگهانی ناشی از افتادن چرخ ها در دست اندازها و چاله و یا مواردی مانند این از ناحیه لاستیک بوش ها دچار پارگی شود. در این به اصطلاح مواقع میگویند بوش ها دچار شکستگی شده است. این مورد می تواند یک عامل برای برهم خوردن حرکت منظم موتور خودرو و به عبارت دیگر بالانس آن شود که درنهایت منجر به ایجاد لرزش هایی می گردد.

ویژگی ها و خصوصیات دسته موتور

 1. دسته موتور بالاسمت راست و شاتونی در خودرو خیلی مهم هستند
 2. این دو دسته موتور مستقیما با موتور خودرو مرتبط هستند.
 3. به این معنی که با فیکس شدن بر روی شاسی موتور را نگه می دارند.
 4. حفظ و نگهداری وزن موتوربرعهده این دو دسته موتور است.
 5. وظیفه کنترل و مهار لرزش های موتور برعهده این دو دسته موتور است
راهنمای خرید سینی زیر موتور خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

دسته موتور بالا راست

 • معمولا در خودروها بر روی شاسی قرار می گیرد
 • موقعیت موتور خودرو را از بخش بالا فیکس میکند

دسته موتور شاتونی برلیانس

 • بر خلاف دسته موتور بالا راست موتور خودرو عمل میکند
 • موتور خودرو برلیانس را از قسمت پایین نگه می دارد
 • لرزش ها و تکان های حاصله از موتور را مهار می نماید

راهنمای تشخیص و خرید دسته موتور شاتونی برلیانس اصل از غیر اصلجمعبندی و سخن پایانی

در این مطلب سعی شد علاوه بر اینکه نکات راهنمای خرید دسته موتور شاتونی برلیانس اصلی گفته شود تا شما با آگاهی قبلی اقدام به خرید این قطعه در خودرو برلیانس کنید تلاش کردیم تا با ذکر وظایف و نکات دسته موتور شاتونی برلیانس اصلی شما را بیشتر با کارکرد این قطعه و خود قطعه آشنا کنیم. امیدواریم که نکات گفته شده برایتان مفید بوده باشد.

در پایان با توجه به اینکه آیریک پارت یه وارد کننده و تامین کننده قطعات و لوازم ماشین برلیانس اصل و اورجینال می باشد لازم به ذکر است اگر قصد خرید دسته موتور شاتونی برلیانس اصلی به صورت آنلاین را دارید بهتر است قبل از خرید با ما تماس بگیرید تا از موجودی این قطعه و زمان تحویل ان به دست خودتان مطلع شوید. چراکه ممکن است واردات این قطعه به علت اتمام موجودی در زمان خرید شما چند روز زمان ببرد.

برای خرید و مشاوره در خصوص موارد زیر و موارد مشابه تماس بگیرید:

دسته موتور شاتونی خودرو برلیانس c3 croos

دسته موتور شاتونی خودرو برلیانس v5

دسته موتور شاتونی خودرو برلیانس سری ۳۰۰

دسته موتور شاتونی خودرو برلیانس سری ۲۰۰

نکات راهنمای خرید آینه بغل خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *