در این مطلب آیریک پارت راهنمای خرید جلو پنجره خودرو برلیانس را داریم. جلو پنجره خودرو برلیانس از جمله لوازم یدکی و قطعات خودرو برلیانس است که در بازار خرید و فروش لوازم ماشین برلیانس دارای نسخه های غیر اصل و تقلبی زیادی است. بنابراین اگر بدون خواندن این راهمای خرید اقدام به خرید جلو پنجره خودرو برلیانس کنید به احتمال زیاد ممکن است یک قطعه فیک خریداری کنید. فرقی نمی کند که به صورت حضوری خرید کنید یا اینترنتی و غیر حضوری خریدتان را ثبت نمایید. آنچه مهم است این است که بدانید جلو پنجره برلیانس اورجینال چگونه است. البته اگر قصد خرید جلو پنجره اورجینال داشته باشد. زیرا اگر هدف تان صرف هزینه کمتر و خرید یک جلو پنجره ارزان برلیانس باشد داستان کاملا متفاوت است.

بهترین نکات راهنمای خرید جلو پنجره خودرو برلیانس

بهترین نکات راهنمای خرید جلو پنجره خودرو برلیانس

همانطور که در مطالب قبلی آیریک پارت هم گفته ایم و تاکید داشتیم سعی کنید همیشه قطعه اصل خریداری کنید. خرید قطعه اصل و اورجینال مزایای بسیاری دارد که بارها در قالب نکات مختلف در خرید لوازم ماشین برلیانس به آن ها اشاره شده است. در خرید جلو پنجره برلیانس نیز این نکته را باید به عنوان راهنمای خرید اصلی مدنظر داشته باشید.

حالا شاید بپرسید که ما دوست داریم جلو پنجره اصل برلیانس خریداری کنیم! اما نمی توانیم تشخیص بدهیم! که کدام جلو پنجره خودرو برلیانس اصل است و کدامیک غیر اصل می باشد! روش تشخیص جلو پنجره خودرو برلیانس اصل چگونه است؟! اگر بتوانیم به این سوال پاسخ دهیم تقریبا توانسته ایم یک راهنمای خرید مناسب برای جلو پنجره خودرو برلیانس در اختیار داشته باشیم.

بهترین نکات راهنمای خرید تسمه دینام خودرو آریو
می خواهم ببینم

بهترین نکات راهنمای خرید جلو پنجره خودرو برلیانس از آیریک پارت

روش تشخیص و راهنمای خرید جلو پنجره خودرو برلیانس از بازار آنلاین و غیر آنلاین

در این قسمت نکاتی مطرح می شود که برای خرید حضوری و غیراینترنتی مناسب است اما برای خرید آنلاین می توانید جهت پی بردن به اصل بودن همین نکات را به صورت سوال از فروشنده آنلاین بپرسید. ضمن اینکه می توانید با فروشنده اینترنتی تماس بگیرید و از او بخواهید که پس از مشاهده اصل بودن و اطمینان از آن خریدتان را انجام می دهید. مثلا می توانید درخواست پرداخت درب منزل و محل موردنظرتان را نمایید.

نکته اول برای راهنمای خرید جلو پنجره خودرو برلیانس اصل

این نکته همیشه به عنوان اولین نکته برای خرید قطعات و لوازم یدکی خودرو برلیانس می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. حتی در اغلب مواقع برای خرید لوازم یدکی سایر خودروها نیز می توانید از آن استفاده کنید. اما اولین نکته چیست؟ اگر مطالب قبلی را دنبال کرده باشید و خوانده باشید احتمالا بدانید.

همیشه سعی کنید برای خرید لوازم یدکی و قطعات اصل خودرو برلیانس قطعه اصلی که قصد خرید و تعویض آن را دارید را همراه داشته باشید. برای خرید لوازم ماشین برلیانس این نکته بهترین و اولین نکته راهنمای خرید لوازم یدکی اصل به شمار میرود. هنگام خرید جلو پنجره خودرو برلیانس این نکته را به عنوان نکته اصلی برای راهنمای خرید مد نظرتان باشد.

نکته دوم برای راهنمای خرید جلو پنجره خودرو برلیانس

با همراه داشتن قطعه اصلی حالا چگونه قطعه اصل را تشخیص دهیم؟! به نظر جواب برای همه ما بسیار ساده باشد! کافی است یک مقایسه بین قطعه اصلی خود و قطعه اصلی فروشنده داشته باشید! به همین سادگی!

راهنمای خرید زنجیر تایم خودرو برلیانس+تسمه تایم خودرو
می خواهم ببینم

اما سوال اصلی در این مرحله اینجاست: چگونه و چه چیزهایی را مقایسه کنیم؟

اولین چیزی که باید مقایسه کنید و قبلا هم به آن در خرید سایر لوازم یدکی ماشین برلیانس اشاره شده است وزن و رنگ قطعه می باشد.

نکته سوم راهنمای خرید

پس از بررسی این دو ویژگی باید بررسی کنید که آیا جلو پنجره خودرو برلیانس که فروشنده به شما پیشنهاد می دهد آیا مطابقت کامل را با خودرو شما از لحاظ بعد و اندازه های طول و عرض و ضخامت دارد یا خیر. زیرا اگر جلو پنجره خودرو برلیانس تقلبی و غیر اصل باشد از لحاظ ابعاد احتمالا کاملا منطبق با قطعه اصلی نباشد. بنابراین تناسب نخواهد داشت و هنگام جا زدن توسط خودتان یا تعمیرکار با مشکل مواجه خواهید شد.

بهترین نکات راهنمای خرید جلو پنجره خودرو برلیانس از آیریک پارت

خرید جلو پنجره خودرو برلیانس اصل از آیریک پارت

خوشبختانه همه جلو پنجره های برلیانس که در فروشگاه آیریک پارت برای مدل های مختلف برلیانس سری ۲۰۰ و برلیانس سری ۳۰۰ نظیر H330 عرضه می شود اصل بوده و دارای رنگ فابریک است که آماده نصب می باشد. جلو پنجره های اورجینال برلیانس معمولا دارای یک رنگ مشکی یا کرم پشت محصول است که در بسته بندی مخصوص خود و معمولا به صورت تکی ارائه می شود. برای خریدهای عمده و بیشتر می توانیدتماس بگیرید.

بهترین نکات راهنمای خرید جلو پنجره خودرو برلیانس از آیریک پارت

خرید جلو پنجره برلیانس سری ۲۰۰ برای خودروهای h220 و h230

جلو پنجره این دو مدل سری ۲۰۰ خودرو برلیانس مشابه هم است. این نکته هم هنگام خرید می تواند به شما کمک کند و راهنمای خرید به ظاهر پیش پا افتاده ای برایتان باشد.

نکات راهنمای خرید آینه بغل خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

خرید جلو پنجره برلیانس سری ۳۰۰ برای خودروهای h320 و h330

جلو پنجره این دو مدل از سری ۳۰۰ خودرو برلیانس نیز همانند هم بوده و مشابه هم است. در بین خودروهای برلیانس معمولا این دو مدل از طرفداران بیشتری برخوردار است و بنابراین فروش بیشتری هم دارد.

خرید جلو پنجره برلیانس مدل c3-croos و v5

جلو پنجره اصل این دو مدل خودرو برلیانس نیز موجود است. در بین خودروهای برلیانس معمولا این دو مدل یعنی سی ۳ کروس و وی ۵ در میان طرفداران خودروهای شاسی محبوب تر است.

چگونه جلو پنجره برلیانس را نصب کنیم؟

سعی می کنیم برای خودرو برلیانس H330 این سوال را مختصر توضیح دهیم! خود این قضیه در واقع یک راهنمای خرید جلو پنجره برای هر خودرویی از جمله خودرو برلیانس است.

شاید برای شما هم این سوال بوجود آمده باشد که :

آیا لازم است برای نصب جلو پنجره سپر باز شود؟

جواب تقریبا واضح است. بلی باید سپر را ابتدا باز کنید تا بتوانید جلو پنجره را دقیق جا بزنید! اما در این خصوص اصلا نگران نباشید! براساس شیوه قرارگرفتن جلو پنجره برلیانس حتما باید سپر جلو برلیانس باز شود! این تجربه توسط خودتان می تواند یک راهنمای خرید برای دفعات بعد باشد! بطور کلی هر خریدی می تواند راهنمای خرید برای سایر موارد شود.

بعد از باز شدن سپر چکار کنیم؟

باز شدن سپر که مستلزم باز کردن چند پیچ و خار است چندان سخت نیست!

با باز کردن پیچ ها و خارها سپر باز می شود.

درنتیجه شما میتوانید همانند روز اول مجدد سپر را بروی خودروی خود جابزنید.

راهنمای خرید سپر برلیانس اصل با قیمت مناسب
می خواهم ببینم

سخن آخر و جمعبندی

در این مطلب آیریک پارت سعی شد تا جایی که ممکن است نکات خرید مناسبی را برای خرید جلو پنجره خودرو برلیانس برایتان ذکر کنیم تا هنگام خرید چه بصورت اینترنتی و چه بصورت حضوری راهنمای خرید شما باشد. امیدوارم برایتان مفید باشد. اگر شما هم نکات و یا ترفندهای بهتری سراغ دارید حتما در کامنت ها درج کنید.

اینستاگرام آیریک پارت را دنبال کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *