با راهنمای خرید سگ دست خودرو برلیانس با آیریک پارت همراه باشد. در این مطلب سعی می شود بهترین نکات راهنمای خرید سگ دست خودرو برلیانس را برایتان ذکر کنیم. در بازار ایران سگ دست خودرو برلیانس همراه با abs در ۲ کیفیت شرکتی و وارداتی موجود است. سگ دست خودرو برلیانس مدل h320 سمت راست و همچنین سمت چپ و همینطور سگ دست راست و چپ خودرو برلیانس مدل h330 برای سری ۳۰۰ در بازار ایران خرید و فروش می‌شود. برای سری ۲۰۰ نیز برای مدل های این سری یعنی h220 و h230 نیز عرضه می شود. لذا می‌توانید بصورت جداگانه اقدام به خرید سگ دست راست خودرو برلیانس مدل اچ ۲۲۰ یا اچ ۲۳۰ نمایید یا اینکه سگ دست خودرو برلیانس چپ را جداگانه برای مدل های اچ ۲۲۰ و اچ ۲۳۰ خریداری کنید. در برخی موارد سگ دست خودرو برلیانس همرا با abs عرضه می‌شود.

نکات کلی راهنمای خرید سگ دست خودرو برلیانس و سایر قطعات برلیانس

راهنمای خرید سگ دست خودرو برلیانس

هنگام خرید سگ دست خودرو برلیانس به مدل خودرو و راست یا چپ بودن دقت کنید تا در خریدتان دچار اشتباه نشوید. این نکته بخصوص در خریدهای اینترنتی از اهمیت زیاد برخوردار است. چراکه وقت و زمان شما هدر میرود. زیرا طبیعتا با مذاکره با فروشنده می توانید ان را تعویض منید اما بدون شک ارسال مجدد برای فروشند و سپس ارسال قطعه جایگزین توسط فروشنده و فروشگاه اینترنتی حداقل ۴۸ ساعت زمان شما را خواهد گرفت. بنابراین هنگام خرید دقت کنید تا دچار اشتباه نشوید. این نکته شاید خیلی پیش پاافتاده به نظر برسد و خیلی کم ممکن است برای افراد اتفاق بیفتد اما از اهمیت برخوردار است. حتی اگر خریدتان را حضوری انجام دهید بازهم چندین ساعت از وقت شما را برای تعویض قطعه می گیرد.

راهنمای خرید سپر برلیانس اصل با قیمت مناسب
می خواهم ببینم

نکات کلی راهنمای خرید سگ دست خودرو برلیانس و سایر قطعات برلیانس

نکته های کلی قابل توجه جهت راهنمای خرید سگ دست خودرو برلیانس

اگر مطالب قبلی وبلاگ لوازم یدکی خودرو آیریک پارت را دنبال کرده باشید حتما تاکنون نکات ریز و درشت زیادی را در خصوص خرید لوازم ماشین خصوصا نکات خرید و راهنمای لوازم یدکی برلیانس را یاد گرفته اید. برخی از این نکات گفته شده در مطالب قبل کلی بوده و در خرید سگ دست خودرو برلیانس می تواند راهنمای شما باشد.

پس چون این نکات می‌تواند برای خرید سگ دست خودرو برلیانس راهنمای شما باشد.

بنابراین برخی از این نکات را مختصر و مفید در اینجا ذکر می کنیم:

نکات کلی راهنمای خرید سگ دست خودرو برلیانس و سایر قطعات برلیانسنکات کلی راهنمای خرید سگ دست خودرو برلیانس و سایر قطعات برلیانس

۱- همیشه سعی کنید در خرید لوازم برلیانس قطعات اصل را خریداری کنید.

۲- سعی کنید هنگام خرید سگ دست خودرو برلیانس قطعه اصلی بخرید!

۳- در خرید هر قطعه اصل برای هر خودرویی درصورت‌امکان می‌توانید قطعه اصلی را همراه داشته‌باشید.

۴- بهتر است هنگام خرید سگ دست خودرو برلیانس قطعه اصلی را حتی الامکان همراه داشته باشید.

۵- در خرید قطعات فلزی داخلی و موتور خودرو وزن و رنگ قطعه از اهمیت بالایی برخوردار است.

۶- وزن و رنگ قطعات خیلی از مواقع می‌تواند معیار سنجش و تشخیص و ارزیابی قطعه اصلی خودرو باشد.

۷- هنگام خرید سگ دست خودرو برلیانس به رنگ و وزن آن توجه و دقت کنید.

۸- از چندین فروشنده یا فروشگاه اینترنتی قیمت بگیرید و بررسی کنید سپس خرید کنید.

۹- می توانید از تعمیرکار مطمئن خودرو خود و یک متخصص خرید لوازم خودرو مشورت و کمک بگیرید.

راهنمای خرید واشر سر سیلندر موتور خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

۱۰- برای خرید قطعات و لوازم برلیانس پیچیده تر می توانید از چندین فروشنده و تعمیرکار سوالات خود را بپرسید و پرس و جوی کافی داشته باشید.

 

سگدست جلو راست برلیانس h330

سگدست جلو راست برلیانس h330 اصل و اورجینال جزء قطعات پرکاربرد داخلی خودرو به حساب می‌آید. سگدست جلو برلیانس h330 وظایف زیادی را با عملکرد مناسب انجام می دهد. بهتر است این محصول را کاملا اورجینال تهیه کنید. بنابراین به دنبال فروشگاهی باشید که قطعات اورجینال اصلی را بفروش میرساند. سگدست جلو راست برلیانس h330 اصلی ساخت کشور چین است.این قطعه از فروش زیادی به نسبت سایر مدل ها برخوردار است دلیل این امر نیز فروش بیشتر خود خودرو برلیانس اچ ۳۳۰ است. خودرو برلیانس اچ ۳۳۰ از محبوببیت خوبی در بازار ایران و جهان خصوصا کشورهای سطح پایین در تولید خودرو برخوردار می باشد.

سگدست جلو راست برلیانس h330 مناسب برای چرخ جلو و راست است.

سگدست خودرو برلیانس چیست؟

به محلی که چرخ بتواند به راحتی بر روی آن بنشیند و همچنین حرکت مناسب و بدون لقی را به سمت های مختلف داشته باشد عموما سگدست گفته می شود.

 • سگدست را به عنوان لولا نیز در خودروها می شناسند زیرا چرخ می تواند بر طبق این لولا بخوبی بچرخد.
 • یا حرکت را از فرمان گرفته و به چرخ مربوطه هدایت کند.
 • تمام متعلقات چرخ و یاتاقان های مربوطه بر روی محور راست فرمان به خوبی پیچ و قرار می گیرد.

نکات کلی راهنمای خرید سگ دست خودرو برلیانس و سایر قطعات برلیانسعملکرد سگ دست خودرو برلیانس: سگدست جلو راست برلیانس h330

در میان قطعات برلیانس سگ دست خودرو برلیانس که از قطعات جلوبندی برلیانس محسوب می گردد در تعادل خودرو نقش مهمی ایفا می کند.

 • بطور کلی سگدست ها از اجزای اصلی جلوبندی خودروها محسوب می شوند.
 • جلوبندی در حقیقت به بخش جلو و زیرین چرخ ها گفته می شود
 • جلوبندی خودرو شامل: فنر، کمک فنر، سیبک، میل تعادل، میل موج گیر، سگدست، شغال دست، اکسل و … می شود
 • سگدست جلو راست برلیانس h330 به علت قرارگیری در بخش جلویی خودرو نقش بسیار مثبتی را در هدایت و کنترل مناسب چرخ راست جلویی خودرو بر عهده دارد
 • سگدست جلو راست بواسطه پین مناسب به محور فرمان متصل می شود
 • عملکرد و وظیفه اصلی سگدست راست برلیانس هدایت چرخ به سمت های مختلف است.
قطعات پایه خودرو را بشناسید
می خواهم ببینم

دو مورد از کارایی های مهم سگدست جلویی سمت راست برلیانس

 1. تحمل بالای وزن خودرو برلیانس خصوص وزن قسمت جلو خودرو و انتقال دادن آن به چرخ مربوطه
 2. انتقال دهنده خوب و بدون درگیری نیرو به چرخ مربوطه برای حرکت به سمت های مختلف

از آنجایی که این قطعه که در آیریک پارت عرضه می شود اصلی و وارداتی از کشور چین است. در نتیجه استفاده از این قطعه طول عمر بالایی برایتان خواهد داشت. چرا که استانداردهای بین المللی را دارد و همچنین از مواد مواد مرغوب برای تولید و ساخت آن استفاده شده است. از طرف دیگر نسبت به دیگر محصولات هزینه بسیار پایین تری دارد.

سخن آخر در خصوص راهنمای خرید سگدست خودرو برلیانس

ما در این مطلب سعی کردیم که شما را با مهمترین و اصولی ترین نکته ها و ترفندهای خرید قطعات اصلی برلیانس آگاه کنیم. تا بتونید از این نکات هم برای خرید سگ دست خودرو برلیانس راهنمایی بگیرید. همچنین شما را با سگ دست خودرو برلیانس آشنا کنیم و به عنان نمونه یک مورد از مدل های این قطعه را به شما توضیح دهیم تا بتوانید هنگام خرید به نکات بیشتری توجه نموده و راهنمای خرید مناسبی را در اختیار داشته باشید. امیدورام این مطلب برایتان مفید بوده باشد. در نهایت اگر شما نکته و ترفندهای بهتری دارید برای استفاده سایر دوستان و خریداراان می توانید در بخش نظرات همین مطلب بیان کنید تا از تجربه شما نیز استفاده کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *