همراه آیریک پارت باشید تا با نکات راهنمای خرید سینی فن برلیانس بر دانش خریدتان اضافه کنید. اگر به یک سینی فن برلیانس برای تعویض نیاز دارید! ما می توانیم به شما کمک کنیم. آیریک پارت قطعات و لوازم جانبی جایگزین را تقریباً برای انواع محصولات خودروهای چینی و کره ای برلیانس و چانگان و آریو و سراتو از جمله قطعات الکترونیک ، لوازم اصلی و داخلی خودرو و موتور خودرو ارائه می دهد. اگر حوصله خواندن این مطلب را ندارید می توانید جهت دریافت راهنمایی با پشتیبان فروشگاه تماس بگیرید. ما در آیریک پارت و مجله و وبلاگ سعی می کنیم بر دانش خرید شما اضافه کنیم و تلاش می کنیم تا راهنمای خرید مناسبی در اختیارتان قرار دهیم. به کمک این راهنمای خرید می توانید یک سینی فن برلیانس مرغوب تهیه کنید.

نکات راهنمای خرید سینی فن برلیانس

نکات راهنمای خرید سینی فن برلیانس

در بازار ایران معمولا قطعات خودرو برلیانس در تمام مدل ها عرضه می شود. این قطعات به ۲ شکل تولید و عرضه می شود. یا قطعات وارداتی هستند و یا قطعات شرکتی. هر کدام از دو مورد فوق کیفیت متفاوتی دارند و قیمتهایشان معمولا به علت تفاوت در کیفیت با هم فرق دارد. در مطلب قبلی ما یکسری نکات کلی در خصوص راهنمای خرید قطعات خودرو گفتیم که توصیه می شود هنگام خرید لوازم یدکی خودرو از جمله خرید سینی فن برلیانس مد نظر داشته باشید. بنابراین اگر آن مطلب را نخواندید حتما سعی کنید بخوانید چرا که یک راهنمای خرید سینی فن برلیانس اصولی می باشد و به کارتان خواهد آمد. پس با فرض اینکه شما آن نکات را خوانده و می دانید سعی می کنیم نکات جدیدی را در اینجا ذکر کنیم.

راهنمای خرید فیلتر بنزین خودرو برلیانس درجه یک
می خواهم ببینم

نکات راهنمای خرید سینی فن برلیانس

آشنایی با سینی فن برلیانس

ابتدا اجازه دهید کمی با سینی فن برلیانس آشنا شویم:

آشنایی با فن خودرو و سیتم خنک کننده موتور خودرو برلیانس و همچنین سینی فن برلیانس خود می تواند بهترین راهنمای خرید برایتان باشد. به طور کلی سینی فن برلیانس که در قسمت جلویی خودرو برلیانس قرار دارد وظیفه نگهدارندگی و خنک کنندگی را به همراه سیستم خنک کننده برعهده دارد. به بیان ساده سینی فن برلیانس وظیفه دارد که موتور برلیانس را خنک نگهدارد. سینی فن برلیانس به کارکرد موتور برلیانس در یک دمای ثابت کمک می کند. در واقع سینی فن برلیانس که یکی از اجزاء سیستم خنک کننده خودرو برلیانس می باشد با طراحی خاص خود کمک می کند تا سیستم خنک کننده به نحو احسن در خودرو کار کند و از خرابی آن در شرایط غیر معمول جلوگیری نماید و اجزاء سیستم خنک کننده را به هم متصل نگهدارد.

فن خودرو برلیانس کار اصلی خنک کردن موتور خودرو و سایر قطعات داخلی را برعهده دارد. اما ان چیزی که موجب می شود حرارت فن خودرو برلیانس بالا نرود سینی فن برلیانس است.

به طور کلی عملکرد سینی فن خودرو چگونه است؟

 1. سینی فن خودرو یک جزء مهم سیستم خنک کننده است.
 2. لازم است حرارت ناشی از انرژی موجود در موتور خودرو که به گرما تبدیل می شود کاهش یابد
 3. در نتیجه در هر خودرو نیاز به یک سیستم خنک کننده داریم.
 4. وظیفه سیستم خنک کننده موتور خودرو تبدیل گرما به آب و در نهایت انتقال به هوای بیرون است
 5. تعادل دمای موتور خودرو = کارکرد بهتر موتور خودرو
 6. سینی فن خودرو دمای موتور را ثابت نگه میدارد. (این یک نکته راهنمای خرید سینی فن برلیانس است)
 7. موتور با سوخت کار می کند و حاصل کارکرد موتور خودرو با سوخت حرارت زیاد است
 8. حرارت و گرمای موتور و داخل خودرو بیشتر از طریق اگزوز خارج می شود.
 9. بخشی از گرما درون خورو باقی می ماند دمای موتور را بالا می برد
 10. پس نیاز به یک سیستم خنک کننده ضروری است تا موتور در حالت تعادل باقی بماند
 11. و این یعنی سیستم خنک کننده
نکات خرید کمپرسور کولر خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

اما حالا که با فن خودرو و همچنین سیستم خنک کننده موتور خودرو و فن آشنا شدیم این سوال مطرح است که چگونه می توانیم یک سینی فن خوب برای خودرو برلیانس خود خریداری کنیم؟ در واقع چه کار کنیم که کلاهی سرمان نرود؟

نکته های راهنمای خرید سینی فن برلیانس

خرید قطعه اصلی با شناخت جنس قطعه ممکن می شود. بطورکلی جنس قطعه یک راهنمای خرید مناسب است. شرکت خودرو سازی برلیانس (BRILLIANCE) معمولا از تکنولوژی های جدید برای ساخت قطعات استفاده می نماید. در ساخت سینی فن برلیانس معمولا از نوع مرغوب پلیمرها که در اکثر خودروهای جدید استفاده می شود بکار گرفته می شود. این نوع پلیمرها که با عنوان ترموست ها شناخته می شود و در ساخت و تولید سینی فن برلیانس بکار میروند نسبت به نوع قدیم خود که ترموپلاستیک ها هستند از ثبات و کیفیت بسیار بالاتری برخوردار می باشند.

نکات راهنمای خرید سینی فن برلیانساین مدل پلیمرها از نقطه ذوب بسیار بالایی برخوردار هستند در نتیجه در برابر گرما و حرارت تولیدی موتور خودرو برلیانس از مقاوت خیلی بیشتری برخوردار هستند و در نهایت طول عمر بالاتری دارند. از دیگر مزیت های آن می توان به استحکام بالای آن در برابر فشار و ضربه اشاره کرد.

 • تمام قطعات یدکی خودرو برلیانس دارای بسته بندی اورجینال جهت حمل و نقل ایمن می‌باشند.
 • توجه به بسته بندی یک راهنمای خرید مناسب برای خرید سسینی فن برلیانس است.
 • در خرید اینترنتی سینی فن برلیانس هیچوقت از اولین فروشگاه خریدتان را انجام ندهید.
 • به نکات راهنمای خرید آنلاین و اینترنتی سینی فن برلیانس حتما توجه داشته باشید.
 • برای خرید آنلاین سینی فن برلیانس چندین فروشگاه اینترنتی را بازدید کنید و سپس خرید کنید.
 • در خرید آنلاین از یک فروشگاه اینترنتی که قطعات اصل و ارجینال و وارداتی عرضه می کند خرید کنید.
 • آیریک پارت همیشه آماده تماس شما و شنیدن سوالات تان و همچنین ارائه راهنمای خرید مناسب به شما میباشد.
 • آیریک پارت همیشه توصیه به خرید قطعات اصلی دارد و خود نیز فقط قطعات اصلی را بفروش میرساند.
سرویس دوره ای خودرو و لوازم برلیانس
می خواهم ببینم

راهنمای خرید سینی فن برلیانس سری ۳۰۰

سینی فن برلیانس اصل سری ۳۰۰ برای مدلهای ( H330-H320-C3) قابل استفاده است. به عبارت دیگر سینی فن برلیانس (گاها سینی جاچراغی برلیانس خوانده می شود) برای سری ۳۰۰ مشترک می باشد و برای خودرو برلیانس ۳۲۰-۳۳۰ و c3 قابل استفاده می باشد. معمولا در تصادفات نیاز به تعویض سینی فن برلیانس پیدا می شود. معمولا چون این قطعه در قسمت جلویی خودرو است وقتی شدت ضربه از جلو به خودرو وارد می شود این قسمت صدمه می بیند. و بیشتر مواقع باید سپر برلیانس را باز کنید تا میزان دقیق آسیب وارده به سینی فن برلیانس را ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *