در ادامه نکات و مطالب راهنمای خرید قطعات خودروهای وارداتی چینی و کره ای و بالاخص قطعات و لوازم یدکی خودرو برلیانس (brilliance) به راهنمای خرید پروژکتور برلیانس رسیدیم. در نتیجه در این مطلب آیریک پارت سعی میشود بهترین نکات و ترفندها را در خصوص خرید پروژکتور برلیانس برایتان ذکر کنیم.

بعد از خرید لامپ پرژکتور برلیانس باید آن را نصب کنید. نصب پرژکتور برلیانس h230 و لامپ مه شکن برلیانس h330 همانند نصب مه شکن برلیانس h230 کار چندان سختی نیست! برای این کار برخی مواقع لازم است قاب مه شکن برلیانس را جدا کنید. در خرید آنلاین آیریک پارت مناسب ترین قیمت مه شکن برلیانس h230 را برای جنس اصل و با کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهد. قاب پرژکتور برلیانس ۲۳۰ هم اکنون بیشترین خرید اینترنتی را در بین مدل های برلیانس دارد.

نکات راهنمای خرید پروژکتور برلیانس

نکات راهنمای خرید پروژکتور برلیانس

هنگام خرید پروژکتور برلیانس اول از هر چیز به فکر خرید جنس اصل باشید! آیریک پارت می تواند اجناس اصل و اورجینال و با کیفیت را به صورت اینترنتی در اختیارتان بگذارد! وقتی از آیریک پارت خریداری میکنید خیالتان از بات کیفیت محصول راحت است! یکی از نکات راهنمای خرید برای خرید پروژکتور برلیانس این است که سعی کنید هنگام روز خرید نکنید! جالب است بدانید مهمترین نکته راهنمای خرید پروژکتور برلیانس همین است که خریدتان را شب انجام دهید! این نکته علاوه بر خودرو برلیانس برای خرید هر نوع سیستم روشنایی برای هر نوع خودرویی می تواند مفید باشد چون لازم است کیفیت روشنایی و نوردهی تست شود و گاها با دیگر پروژکتور برلیانس مقایسه و بررسی شود. مثلا اگر برای پروژکتور برلیانس جلو سمت راست خرید می کنید آن را با جلو پروژکتور سمت چپ مقایسه کنید و برعکس.

نکات انتخاب و خرید رینگ اسپرت خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

اما با این وجود ترفند فوق مختص خرید حضوری می باشد.

نکات راهنمای خرید پروژکتور برلیانس

حالا سوال این است برای خرید آنلاین و اینترنتی به چه نکاتی توجه کنیم؟

راهنمای خرید اینترنتی و آنلاین پروژکتور برلیانس

راهنمای خرید پروژکتور برلیانس اصل بصورت اینترنتی و برای خرید آنلاین چیست؟

در این مواقع علاوه بر رعایت نکات کلی گفته شده در مطالب قبلی از جمله همراه داشتن پروژکتور برلیانس اصلی خودتان و همچنین بررسی و مقایسه کیفیت و قیمت در سایت ها و فروشگاه های مختلف می توانید با تماس با فروشنده در خواست توضیحات بیشتر و همچنین تصاویر یا ویدیوی محصول را با کیفیت تصویربرداری مطلوب از این قطعه نمایید.  با این درخواست شما حتی می توانید اعتبار و معتبر بودن سایت را محک بزنید. بدون شک یک فروشگاه اینترنتی که دارای مکان فیزیکی ثابت و مشخصی باشد می تواند براحتی این درخواست شما را پاسخ دهد. اما درصورتی که فروشگاهی از اعتبار ساقط باشد یا اینکه اجناس فیکر ا به فروش برساند به احتمال زیاد به این درخواست پاسخ نخواهد داد.

نکات راهنمای خرید پروژکتور برلیانس

راهنمای خرید پروژکتور جلو راست برلیانس

در هنگام خرید پروژکتور برلیانس جلو سمت راستبصورت حضوری گفتیم که لازم است آن را با قطعه اصلی خودتان در صورت امکان قیاس و مقایسه کنید و بهتر است در هوای و محیط تاریک عاری از روشنایی این کار انجام شود. هنگام اول شب زمان مناسبی برای خرید حضوری پروژکتور برلیانس است. اما در خرید آنلاین بعد از اطمینان از اصل بودن کالا بهتر است فروشنده را یادآوری کنید که برای سمت راست (سرنشین) برایتان ارسال کند و این مورد را به صورت واضح و شفاف بیان کنید تا به اشتباه برایتان ارسال نشود. درست است که می توانید با مذاکره آن را تعویض کنید اما هم وقت و زمان خودتان هدر میرود و هم وقت و زمان فروشنده گرفته خواهد شد.

فیلتر هوا خودرو چیست؟ چه کاری انجام میدهد؟ چگونه آن را عوض کنیم؟
می خواهم ببینم

راهنمای خرید پروژکتور جلو چپ برلیانس

در هنگام خرید پروژکتور برلیانس سمت چپ همان نکات گفته شده برای خرید پروژکتور برلیانس سمت راست میتواند به عنوان راهنمای خرید در نظر گرفته شود. این نکته را هم بطور کلی در نظر داشته باشید که در درجه اول بهتر برای هر خودروی برلیانس تان هر مدلی که باشد همان مدل را خریداری کنید.

نکته و ترفند طلایی:

تفاوت پروژکتور برلیانس اصلی و غیر اصل و متفرقه در حک شدن آرم برلیانس بروی شیشه و نوع قاب پشت پروژکتور است. دارای یک نور آفتابی می باشد.

معمولا از قطعات سری ۳۰۰ برای همدیگر می توان استفاده کرد. مثلا پروژکتور برلیانس اچ ۳۳۰ امکان نصب هم بروی H330 و هم H230 (سپر جدید) را دارد.

آیا پروژکتور با پروژکتور مه شکن تفاوتی دارد؟

این سوال شاید یک سوال پیش پا افتاده باشد اما پاسخ به آن می تواند از اشتباه در خرید جلوگیری کند. مخصوصا زمانی که هنگام خرید قطعه اصلی را در دسترس نداشته باشید که به فروشنده نشان دهید. پروژکتور در جلو ماشین قرار دارد و چون معمولا موقع مه روشن می شود اصطلاحا به آن مه شکن یا مه شکن جلو هم گفته می شود. اما مه شکن عقب ماشین قرار دارد و عقب ماشین اصلا پروژکتور ندارد.

نکات راهنمای خرید پروژکتور برلیانس

راهنمای نصب پروژکتور برلیانس در خانه توسط خودتان

اگر تاکنون اقدام به نصب چراغ یا لامپ و پروژکتور هیچ خودرویی نکرده اید بتر است به یک تعمیرکار و برقکار خودرو برلیانس مراجعه کنید. یکبار از نزدیک نحوه تعویض را مشاهده کنید و سپس خودتان درست به کار شوید. اول از هر چیز نباید ترس داشته باشید زیرا نهایت این است که موفق نشوید و آن را پیش برقکار خودرو برلیانس ببرید تا تعوض کند اما در عوض می توانید یک تجربه هر چند ناموفق یا موفق کسب کنید.

بهترین نکات راهنمای خرید تسمه دینام خودرو آریو
می خواهم ببینم

پروژکتور برلیانس اصل را از کجا بخریم؟

مرکز فروش قطعات خودروهای سواری چراغ برق است که دارای پاساژهای متعدد فروش و خرید لوازم یدکی ماشین و قطعات خودروهای سواری مختلف می باشد. با کمی پرس و جو در چراغ برق بورس قطعات مربوط به خودروی خود و پاساژ مربوط به آن را پیدا خواهید کرد.

 • برای فهمیدن قطعات اصلی و متفرقه برلیانس نیز میتوانید به لوگوی برلیانس که روی اجناس حک شده دقت کنید
 • برخی از اجناس متفرقه اقدام به حک کردن لوگوی برلیانس روی اجناس نموده اند ولی کیفیت اجناس کاملا مشهود است.
 • اکثرا بسته بندی قطعات برلیانس در کارتن های کاهی و با لوگوی برلیانس و شماره فنی،سریال و مشخصات جنس میباشد
 • درخصوص خرید پروژکتور برلیانس میتوانید عبارت (( راهنمای خرید پروژکتور برلیانس آیریک پارت )) را در گوگل سرچ کنید و نکات ما را ببینید.
 • شماره فنی برلیانس سری ۲۰۰ با کد ۴ شروع میشود
 • شماره فنی برلیانس سری ۳۰۰ با کد ۳ شروع میشود

در صورتی که فرصت کافی برای تحقیق و جست و جو جهت خرید پروژکتور برلیانس مورد نظرتان را ندارید یا اینکه می خواهید اینترنتی خرید کنید می توانید با پشتیبان و راهنمای سایت و فروشگاه آیریک پارت تماس بگیرید. علاوه بر مشاوره رایگان خرید لوازم یدکی خودرو برلیانس می توانیم قطعات اصل و اورجینال وارداتی را در اختیار شما قرار دهیم.

سخن آخر

در این مطلب سعی شد نکات راهنمای خرید پروژکتور برلیانس (brilliance) گفته شود. امیدواریم که نکات گفته شده برایتان مفید باشد. در پایان هم اگر نکته یا ترفند بهتری دارید بهتر است در نظرات ذکر کنید تا کاربران و سایر خریداران از تجربه شما بهره مند شوند.

راهنمای خرید قفل درب موتور برلیانس
می خواهم ببینم

اگر هم سوال دیگری دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

برخی خدمات آیریک پارت مرتبط با راهنمای خرید پروژکتور برلیانس

یرای موارد زیر می توانید با ما تماس بگیرید:

 • خرید اینترنتی و آنلاین و حضوری لامپ پرژکتور برلیانس
 • کمترین قیمت مه شکن برلیانس h230 اصل
 • نصب مه شکن برلیانس h230 در خرید حضوری
 • برای راهنمای خرید پروژکتور برلیانس اصل تماس بگیرید
 • خرید عمده و تکی لامپ مه شکن برلیانس h330
 • خرید عمده و تکی پرژکتور برلیانس h230
 • فروش آنلاین قاب مه شکن برلیانس
 • راهنمای خرید و فروش اینترنتی مه شکن دیلایت برلیانس
 • نحوه خرید اینترنتی قاب مه شکن برلیانس h230
 • ارسال پستی کلید مه شکن برلیانس h230
 • تحویل درب محل پروژکتور برلیانس ۲۳۰
 • ارسال پستی دی لایت برلیانس h230
 • تحویل یکروزه در تهران برای خرید اینترنتی قاب پرژکتور برلیانس ۲۳۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *