نکات راهنمای خرید میل موجگیر خودرو آریو را در این مطلب بخوانید! بنابراین اگر قصد خرید میل موجگیر خودرو آریو را دارید می توانید با این نکته هایی که در ادامه ذکر خواهیم کرد خرید بهتری انجام دهید. اگر هم قصد خرید اینترنتی دارید می توانید یک قطعه اصلی میل موجگیر خودرو آریو z300 را از فروشگاه سایت ما خریداری کنید و خیالتان راحت باشد که جنس درجه یک اصلی را خریداری می کنید. در صورتی که این مطلب را خواندید میتوانید نکات راهنمای خرید خودتان را برای خرید میل موجگیر خودرو آریو مانند z300 در نظرات درج کنید تا سایر کاربران از تجربه شما نیز استفاده کنند و قطعات تقلب در بازار فروش شان را از دست بدهند.

بهترین نکته راهنمای خرید میل موجگیر خودرو آریو این است که بهتر آن را بشناسید

شناخت بهتر هر قطعه یک راهنمای خرید مناسب است. میل موجگیر خودرو آریو یکی دیگر از قطعات اصلی جلوبندی خودرو آریو است. میل موجگیر خودرو آریو در دو سر دارای بوش است. مکان قرارگرفتن میل موجگیر خودرو آریو بین دو چرخ یک محور این خودرو است و وظیفه اتصال دو چرخ یک محور را بعهده دارد. بعلاوه اینکه میل موجگیر خودرو آریو به کمک دو اتصال محوری در دو طرف به شاسی خودرو نیز متصل می شود.

نکته های مناسب راهنمای خرید میل موجگیر خودرو آریو

با وظیفه میل موجگیر خودرو آریو بیشتر آشنا شوید

درمیان قطعات خودرو هر قطعه یک وظیفه خاص و بخصوص بعهده‌دارد که عملکردصحیح آن و انجام درست وظیفه صحت‌وسلامت خودرو را تامین و تضمین می‌کند. دراین‌میان برای خودرو آریو و از جمله z300 مقاومت درمقابل رول خودرو وظیفه اصلی میل موجگیر خودرو آریو است. هروقت خودرو آریو در پستی و بلندی قرار می‌گیرد و یا وارد جاده ناهموار و دست‌انداز شود به‌گونه ای که هرکدام از چرخ ها در یک ارتفاع جداگانه قرارگیرد و بعبارتی چهار چرخ و چرخ‌های هر محور دریک‌سطح یکسان نباشد. دراین‌مواقع خودرو آریو ممکن است حول محور طولی خود بچرخد که این چرخش را رول نامگذاری میکنیم. در حالت این چنینی وظیفه میل موجگیر خودرو آریو ممانعت از رول خودرو با پیچیش خود و همچنین انتقال نیرو به لاستیک و چرخ خودرو و سیستم تعلیق مجاور است. نتیجه این کار آسایش سرنشینان خودرو و راننده است.

بهترین راهنمای خرید تسمه هیدرولیک خودرو آریو
می خواهم ببینم

نکته های مناسب راهنمای خرید میل موجگیر خودرو آریو

میله تعادل که تعمیرکاران و سرویسکاران و همچنین مکانیک های خودرو از ان به عنوان میل موجگیر خودرو یاد میکنند نباید خیلی سفت و سخت باشد. یکی از علت هایی که آیریک پارت برای راهنمای خرید همواره تاکید دارد که قطعه مورد نظر و عملکرد و کارایی ان را بشناسید این است که با شناخت بهتر هر قطعه می توانید مزایا و معایب یک قطعه را راحت تر شناسایی کنید. از جمله با آشنایی کافی با عملکرد میل موجگیر خودرو آریو خواهید دانست که به چه علت نباید این قطعه خیلی سفت و سخت باشد. از آنجایی که میل موجگیر خودرو آریو دو سر فنر چپ و راست را به یکدیگر وصل نموده بنابراین عملکرد این فنرها به هم وابسته شده و از عملکرد مستقل و جداگانه این فنرها جلوگیری به عمل می آید.

نکته اصلی و اولین نکته راهنمای خرید میل موجگیر خودرو آریو

ازطرف‌دیگر اینکه میدانید: یکی از وظایف سیستم تعلیق خودرو حفظ سطح تماس لاستیک خودرو با سطح جاده است. همچنین مستقل بودن سیستم تعلیق خودرو این امکان را به خودرو میدهد تا هریک از ۴ چرخ به‌صورت جداگانه خود را با سطح جاده و پستی و بلندی آن و بطورکلی وضعیت جاده هماهنگ نماید. دربرخی ازمواقع و شرایط ممکن است لازم‌باشد تا چرخ سمت‌چپ بالا برود و چرخ سمت‌راست پایین‌تر بیاید. بنابراین اگر این دو چرخ به‌هم وصل باشند حالت تعادل خودرو ازبین‌میرود زیرا یکی از چرخ ها نمی‌تواند تماس کامل با سطح زمین را برقرارنماید. درنتیجه اگر میل موجگیر خودرو آریو خیلی سفت باشد ممکن است یکی از چرخ ها خصوصا در پیچ های تند کاملا خودرا از زمین جداکند. بنابراین یک نکته راهنمای خرید میل موجگیر خودرو آریو این است که این قطعه نباید خیلی سفت و سخت باشد.

لوازم یدکی آریو اصل و اورجینال را از آیریک پارت خریداری کنید
می خواهم ببینم

عملکرد میل موجگیر خودرو آریو

عملکرد میل موجگیر خودرو آریو

در بیان کارایی و عملکرد میل موجگیر خودرو میتوان گفت که اصلی ترین وظیفه میل موجگیر خودرو آریو کنترل اتاق خودرو در مواقع دورزدن و پیچش سر پیچ ها و همینطور کنترل کلی خودرو در جاده ها و سطح های ناهموار دارای پستی و بلندی مانند دست اندازها می باشد. میل موجگیر خودرو آریو یک نوع فنر موجگیر بوده که درمیان دو طبق پایین نصب می گردد. عملکرد و وظیفه میل موجگیر خودرو آریو تا حدی مشابه طبق و سینک طبق خودرو آریو است. این هم یک امر طبیعی است زیرا هر دو این قطعات جزء قطعات سیستم تعلیق خودرو آریو هستند که وظیفه کلی این سیستم هم حفظ تعادل خودرو در ناهمواری ها و پستی و بلندی ها است.

هنگامی که با خودرو آریو رانندگی میکنید مانند همه خودروها در سر پیچ اتاق خودرو به سمت بیرون پیچ متمایل میگردد. درنتیجه طبق های پایینی در جهت مخالف حکت کرده و میل موجگیر خودرو آریو را میپیچانند. در این موقعیت میل موجگیر خودرو آریو در مقابل پیچیدن و پیچش از خود مقاومت نشان میدهد. نتیجه این کار این است که سیستم تعلیق خودرو آریو موقع پیچیدن خودرو سفت میشود. بنابراین اتاق خودرو متعادل میشود و از کج شدن ان کاسته میشود.

هر زمان یکی از ۴ چرخ خودرو آریو در دست انداز و ناهمواری و پستی و بلندی قرار گیرد و بقیه چرخ ها در سطح هموار باشند میل موجگیر خودرو آریو وارد عمل میشود. اما اگر خودرو در سطح هموار حرکت کند و همه چرخ ها در یک امتداد مستقیم و در یک سطح حرکت نمایند میل موجگیر خودرو آریو هیچ تاثیر و عملکردی ندارد. جالب است بدانید خیلی از سیستم های تعلیق عقب یک میل موجگیر عقب دارند. شیوه عملکرد میل موجگیر عقب دقیقا مانند میل موجگیر جلو است.

شش نکته که باید هنگام خرید لوازم یدکی ماشین در خاطر داشته باشید
می خواهم ببینم

چرا نباید میل موجگیر خودرو آریو که خریداری می‌کنید زیاد سفت باشد؟چرا نباید میل موجگیر خودرو آریو که خریداری می‌کنید زیاد سفت باشد؟

همانگونه که گفتیم میل موجگیر خودرو آریو چون دو طرف فنرها را به هم متصل میکند عملکرد مستقل انها را در سمت چپ و راست از بین میبرد. بنابراین در ناهمواری ها که لازم است هر چرخ خود را با سطح زمین هماهنگ کند اگر میل موجگیر خودرو آریو خیلی سفت باشد اجازه چنین کاری را بخوبی به چرخ ها نمیدهد در نتیجه تعادل چرخ ها می تواند به نسبت سطح زمین و جاده از بین برود و در چنین مواقعی یکی از چرخ ها بطور کامل از سطح زمین جدا شود. این باعث میشود که سیستم تعلیق خودرو حالت داینامیک خود را از دست بدهد و بصورت استاتیک عمل کند.

راهنمای خرید میل موجگیر خودرو آریو از سایت و فروشگاه ayrikpart

برای خرید میتوانید به فروشگاه سایت بروید. در فروشگاه سایت میل موجگیر خودرو آریو z300 موجود است. برای آخرین موجودی و قیمت می توانید از طریق تماس استعلام موجودی و قیمت بگیرید. برای خرید تعداد بالا و تکی ما در خدمت شما هستیم. تمام اجناس موجود در فروشگاه آیریک پارت اصلی و وارداتی از کشور سازنده خودرو یعنی چین می باشد. بعد از اطمینا میتوانید با خیال راحت سفارش خودتان را ثبت کنید و قطعه موردنظر را در محل تحویل بگیرید. شعبه اصلی ما در چراغ برق تهران است. آدرس فروشگاه ما را در پایین سایت میتوانید ببینید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *