کمک فنر خودرو برلیانس که از قطعات و لوازم یدکی برلیانس به حساب می آید از جمله قطعاتی است که درصورت خرابی ممکن است بر عملکرد و کاهش عملکرد سایر قطعات تاثیر منفی بگذارد. اگر خودروی شما برلیانس و خصوصا مدل اچ ۳۳۰ است این مطلب را بخوانید. در این مطلب به شما خواهیم گفت که چه وقت نیاز است که کمک فنر خودرو را تعویض کنید و هنگام خرید یک کمک فنر عقب برلیانس H330 جدید چه نکاتی را در نظر داشته باشید.

راهنمای خرید کمک فنر عقب برلیانس H330

برای افزایش دانش و معلومات و کسب اطلاعات کافی و بیشتر در کورد کمک فنر برلیانس h330 آشنایی با نکات خرابی و زمان و علائم و نشانه های خرابی میتواند به شما کمک کند.

چه وقت کمک فنر برلیانس h330 باید عوض شود؟ نشانه ها و علائم خرابی چه هستند؟

  • هنگام حرکت در جاده های غیر مسطح و ناهموار درصورتی که خودرو زیاد از سطح جاده ارتفاع بگیرد
  • عملکردهای غیر متعارف هنگام گرفتن ترمز بخصوص ترمزهای ناگهانی هم یک نشانه از علائم خرابی کمک فنر برلیانس h330 است.
  • درصورت خراب شدن کمک فنر برلیانس ، هنگام حرکت در پیچ جاده خودرو از حد معمول بیشتر می پیچد.
  • هنگام حرکت در جاده های مستقیم و مسطح اگر خودرو به طرفین تمایل پیدا کند ممکن است ناشی از خرابی کمک فنر باشد.
  • هر زمان احساس کردید یا در حقیقت مشاهده نمودید که کمک فنر برلیانس نشت میکند و روغن ریزی دارد می تواند نشانه خرابی باشد.

مانند اکثر قطعات وسایل نقلیه دیگر کمک فنر برلیانس h330 در بعضی از مواقع فرسوده می شود یا حتی در اثر چیزهایی مانند ترک و شکستگی یا روغن نشتی آسیب می بینند و بنابراین شما نیاز به تعویض آن ها دارید.

نکات خرید کمپرسور کولر خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

نکته های راهنمای خرید کمک فنر عقب برلیانس H330

در ادامه ما ویژگی های کمک فنر خوب را بررسی می کنیم و همچنین راهنمای خرید را برای کمک به یافتن بهترین مورد برای خودرو برلیانس تان ارائه می دهیم. کمک فنر برلیانس خوب از فلز محکم و بادوام ساخته شده است تا از آنها در استفادهبرای عملکرد کلی چشمگیر استفاده شود. کمک فنر برلیانس h330 از یک طراحی تک لوله ای که به اطمینان از عملکرد مداوم در کلیه شرایط رانندگی کمک می کند بهره میبرد. کمک فنر برلیانس h330 جنس درجه یک و اصل فورا به تغییر سطوح برای جاده واکنش نشان می دهد. این کمک فنر کمی سخت تر از موارد فیک موجود است. بسیاری از کاربران حتی به سختی متوجه این موضوع می شوند

ویژگی های شاخص:

  • عملکرد مداوم
  • واکنش فوری به تغییرات سطح
  • فلز محکم و بادوام
  • گارانتی و ضمانت

یک نکته مهم در خصوص کمک فنرها به صورت کلی:

طراحی تک لوله همچنین به برخی از بهترین کمک فنرها برای خودروهای سبک کمک می کند زیرا عملکردی پایدار دارد. در کمک فنرها معمولا روکش لاستیکی به محافظت از شافت کمک می کند و در ضمن به از بین بردن گرد و غبار برای یک عمر طولانی کمک میکند.همچنین طراحی سخت این کمک فنرها تضمین می کند که آنها به طور خودکار در شرایط رانندگی مختلف تنظیم شوند تا آنها را برای تقریباً هر زمین ایده آل کند.

انتخاب کمک فنر عقب برلیانس H330 برای خرید

در حال حاضر انتخاب برخی از کمک فنرها دشوار است. زیرا تعداد زیادی از آنها در بازار وجود دارد. می توانید به گزینه های برتر موجود در بازار استفاده کنید. کمک فنر عقب برلیانس H330 جنس وارداتی و درجه یک ساخت کشور چین است و از کیفیت بالایی برخوردار است. کمک فنر برلیانس خوب ضمن اینکه از یک جنس کاملا محکم و فلزی با مرغوبیت بالا ساخته میشود از کشش و انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد. کمک فنر خوب معمولا بعد از حتی یکسال استفاده دچار نشتی یا ترک خوردکی نمیشود.

راهنمای خرید واشر سر سیلندر موتور خودرو برلیانس
می خواهم ببینم

نکته مهم :

کمک فنر عقب برلیانس H330 را برای مدل h320 نیز میتوانید بکار ببرید.

کمک فنر عقب برلیانس h330 و سایر مدل ها سمت چپ یا راست تفاوت ندارد.

تصمیم خود را بر اساس واقعیت ها و نیازهای خود بگیرید نه فقط قیمت. ممکن است کمک فنرها یکسان به نظر برسند ، اما نحوه عملکرد آنها بر روی وسیله نقلیه می تواند بسیار متفاوت باشد. کمک فنر های برلیانس h330 به گونه ای طراحی شده که به بازگرداندن قابلیت های کنترل طراحی شده وسیله نقلیه شما ، یا ارائه کنترل اضافی ، چیزی کمتر.کمک کند. کمک فنر کارآمد با کارایی بالا به گونه ای طراحی شده که به ماشین یا خودرو شما بهترین حالت را هنگام رانندگی میدهد. مهم نیست که جاده چقدر بادگیر یا پر پیچ و خم باشد.

جمعبندی و نکات پایانی خرید کمک فنر عقب برلیانس ۳۳۰ اصل

هنگام خرید قطعات یدکی برلیانس به شماره سریال های درج شده و آرم و لوگو برلیانس روی محصول و جعبه آن دقت کنید و توجه داشته باشید که کارتن ها و جعبه های اصلی معمولا کاهی بوده که البته به این نکته نمیتوان صرفا اکتفاکرد. باید گارانتی و ضمانت داشته باشد. بیشتر مواقع مقایسه و بررسی با جنس اصلی خود خودرو میتواند یک معیار مناسب برای خرید باشد. کمک فنر عقب برلیانس عموما در سری ۳۰۰ یکسان است. همانطور که در تصویر کمک فنر عقب برلیانس h330 مشاهده کردید این کمک فنر از یک طراحی قلمی برخوردار است که در عین برخورداری از یک جنس فوق العاده مستحکم از انعطاف و کشش بالایی برخوردار است بگونه ای که بعد از نصب دیگر نباید حالت هایی نظیر ایرادات گفته شده را مشاهده نمایید.

راهنمای خرید دسته موتور شاتونی برلیانس اصلی
می خواهم ببینم

در انتها نیز باید این نکته را ذکر کنیم که در صورت تمایل با آموزش های بیشتر و رایگان برای لوازم یدکی خودرو میتوانید اینستاگرام ما را دنبال کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *